WondaLips – recenze – cena – lékárna – diskuze – názory – kde koupit

WondaLips - recenze - cena - lékárna - diskuze - názory - kde koupit

4/5 - (22 votes)

Několik návštěv estetické kliniky a hlavně několik tisíc korun z vaší peněženky, to si většina žen představí pod možností získat větší a plnější rty. Opak je však pravdou, dnes existuje také jednoduší způsob jakým si zajistit rty svých snů, a tím je zejména využití nového balzámu na trhu, kterému se bude věnovat tato recenze.

Jedná se o tzv. WondaLips unikátní produkt na trhu, který je předmětem online diskuze mezi zákaznicemi, které již tento produkt vyzkoušely a nedají dopustit na to, jakým způsobem skutečně funguje.

Názory na zvětšení rtů se různí, většina zákaznic však preferuje bezbolestnou metodu bez nutnosti využití injekcí, kterými se vpravuje kyselina hyaluronová do rtů, a tím je způsobeno jejich zvětšení. Jednou z největších výhod tohoto produktu je obsah právě této kyseliny v jejím složení, které je mimochodem zcela 100 % přírodní a je tak šetrné vůči vám i planetě. V této recenzi se podíváme na to jaké je složení tohoto produktu, jaké jsou jeho výhody a jakým způsobem si jej můžete jednoduše pořídit. Cokoliv, co v této recenzi nenajdete, si můžete zjistit na oficiálních stránkách produktu.

WondaLips – forum – výsledky – recenze – diskuze

WondaLips - forum - výsledky - recenze - diskuzeJak WondaLips recenze online potvrzují, jedná se jeden z nejoblíbenějších produktů na současném trhu, který poskytuje možnost užít si plné, baculaté a vysněné rty bez nutnosti estetického nebo chirurgického zákroku. 97 % zákaznic dále potvrzuje jeho kvalitní efektivitu v porovnání s podobnými produkty na trhu, založenými na balzámové péči. Diskuze a forum zákazníků i dborníku potvrzuje, že složením tohoto produktu lze rychlým, bezpečným a bezbolestným způsobem docílit tónovaných a plných rtů v poměrně krátké době a díky jednoduchému použití se hodí pro každého. Forum a diskuze můžete najít také na oficiálních stránkách tohoto produktu. WondaLips je dodáván v podobě nemastného krému, který jednoduše podle návodu na použití nanášíte přímo na rty. Nezanechává žádné nečistoty a je dostupný za zlomek ceny estetického zákroku na klinice, který se může vyšplhat i do několika tisíc korun, jak potvrzují diskuze. Výsledky se dostavují téměř okamžitě a právě výsledky patří mezi další klad zákaznic z celé Evropy.

Oficiální stránky: www.wondalips.cz

WondaLips – zkušenosti – účinky – funguje – názory

WondaLips - zkušenosti - účinky - funguje - názoryWondaLips účinky, jak potvrzují zkušenosti dřívějších zákaznic, vycházejí zejména z jeho složení, které je 100 % přírodní a bylo vyvinuto v kvalitních francouzských laboratořích, jedná se tedy o zcela evropský, bezpečný a přírodní produkt, což řada zákaznic oceňuje. Jak ostatně ukazují názory na způsob výroby tohoto produktu. WondaLips disponuje důležitým složením, které je šetrné nejen vůči vašemu organismu, ale také vůči ekologii a tím i planetě, což je pro tuto značku velmi důležité. Veškeré konkrétní složení si můžete ověřit přímo na balení produktu, ale také na internetové stránce prodejce na adrese, kde najdete také zkušenosti a názory dřívějších zákaznic.

 Podívejme se nyní na konkrétní složení produktu. Tou vůbec nejdůležitější složkou je kyselina hyaluronová, která je běžnou součástí směsi vpravovaných do rtů injekcemi na estetických klinikách. Tato látka podporuje hustotu rtů a dále dodává důležité živiny pro jejich ideální hydrataci. To však není jediná účinná a důležitá látka v tomto složení, dále sem patří také LINEFILL™, tato látka zvyšuje počet adipocytů což přímo vede ke zvětšení rtů, ale také zbavuje vrásek. Dalšími látkami jsou olej ze semen konopí (bohaté na omega kyseliny a vitamíny) a 99,5 % čistý kolagen, který působí na molekulární úrovni hloubkově a dokáže lépe regenerovat pokožku. Více o složení se můžete dočíst na stránkách produktu.

Výhody:

 • Šetrné, rychlé a zcela bezbolestné zvětšení rtů.
 • Za zlomek ceny estetického zákroku.
 • 100 % přírodní složení.
 • S obsahem kyseliny hyaluronové.
 • Rychlé dodání bez platby předem.

Nevýhody:

 • Produkt není dostupný v běžných obchodech.

WondaLips – cena – prodej

WondaLips - cena - prodej

WondaLips cena je dalším aspektem, pro který si zákaznice tento produkt chválí. Cena tohoto krému pro zvětšení rtů je pouhý zlomek ceny estetického zákroku, což patří mezi největší klady produktu. Za tuto cenu navíc nakupujete klinicky a zákaznicky ověřený produkt se 100 % přírodním složení, který zabírá rychle, bezbolestně a přesně. WondaLips navíc neustále poskytují nové zajímavé cenové nabídky, které vás okouzlí a díky kterým produkt pravidelně můžete nakoupit ještě levněji. Díky tomu, že je prodej pouze přes přímého dodavatele, nečeká na vás žádná vysoká marže, naopak, produkt je o tato procenta snížen a je tak dostání za unikátní cenu, jejíž poměr ceny a kvality vás potěší.

Oficiální stránky: www.wondalips.cz

WondaLips – lékárna – kde koupit – heureka – prodejna

WondaLips - lékárna - kde koupit - heureka - prodejnaWondaLips kde koupit je posledním aspektem, na který se tato recenze zaměří. Oproti jiným produktům není možné WondaLips krém zakoupit na takových místech, jako jsou heureka, lékárna nebo vaše oblíbená prodejna. Místo toho jej však můžete jednoduše objednat přímo na internetových stránkách prodejce a hlavního distributora. Na těchto internetovách stránkách stačí jednoduše vyplnit objednávkový formulář a odeslat. Nic neplatíte předem a vše je vyřízeno během několika dní. Ihned tak můžete začít používat. Velkou výhodou oproti portálu heuréka nebo tomu co vám nabízí lékárna je to, že zde máte jen jednoho prodejce s jednou cenou, ale také celou řadu důležitých informací.

SHARE

11 COMMENTS

 1. Super produkt na který rozhodně nedám dopustit, hodně mi pomohl a jsem moc ráda že jsem jí vyzkoušela a že jsem se rozhodl také důvěřovat k těmto internetovým stránkám. WondaLips je produkt který skutečně funguje, A hlavně dostupné za hodně dobrou cenu což se jen tak u těchto produktu nevidí. Jsem naprosto spokojená a doporučuji také ostatním.

 2. Koupila jsem na vyzkoušenou zhruba před dvěma týdny a už jsem hodně spokojená, protože produkt funguje přesně tak jak je popsané na stránkách a rozhodně se s tím nemazlí. Hned po prvním vyzkoušení cítíte jak krém hydratuje rty a postupně také vnímáte jak je vyživuje. Rozhodně doporučuji.

 3. Vždycky jsem chtěla mít rty takové jako má například Angelina Jolie, ale genetice hold prostě neporučíš a občas skončíte s tím co mám já, tomu se snad ani nedá říkat rty. Na doporučení jsem se rozhodla vyzkoušet tento produkt, aniž bych si něco zjišťovala nebo tomu nějakým zásadním způsobem věřila. Nakonec jsem ale ráda že jsem si je koupila, Protože opravdu funguje a mám mnohem plnější rty. Sice to není jako u Angeliny Jolie ale jsem opravdu velmi spokojená.

 4. Koupeno na doporučení a po několika dnech používání musím říct že bych opravdu doporučila i ostatním ženám. Produkt má navíc stoprocentně přírodní složení takže se není vůbec čeho bát, příjemně hydratuje a hlavně funguje.

 5. Původně se mi do toho moc nechtělo, protože nerada objednávám z internetových stránek, které vůbec neznám. Nakonec jsem se ale rozhodla to mu důvěřovat a bylo to zcela v pořádku, produkt přišel během několika dní a já jsem ji mohla začít používat. k samotnému krému musím říct že jsem překvapená s tím jak dobře to funguje a hlavně jak rychle. Zabírá od prvního použití a po nějaké době opravdu vnímáte jak máte větší a výraznější rty.

  • Osobně jsem se toho objednání vůbec nebál a naopak internetové stránky http://www.wondalips.cz jsou plné zajímavých informací které běžně u konkrétního produktu, je velice těžké najít. za stránky a jejich přehlednost dávám jedničku s hvězdičkou, a to samé dávám i za samotný produkt.

   • naprosto souhlasím, stránky jsou přehledné a Jako pro někoho kdo trpí na dermatologické alergie, jsem byla opravdu velice ráda že jsem si mohla přečíst přesné složení produktu. Taky jsem hodně spokojená s tím jak dobře WondaLips funguje a že se mohu konečně pochlubit plnějšími rty.

 6. kdo by chtěl nechávat tisíce na estetické klinice a tolerovat injekce, když to všechno jde jinak. zpočátku jsem tomu moc nevěřila, protože to zní trochu neuvěřitelně, proč teda chodit na estetické kliniky když to opravdu takto jde. Ale všechno zabírá opravdu velice rychle až jsem velmi spokojená s výsledky, které tento produkt přináší.

 7. Koupila jsem to ze zvědavosti, zase tak moc jsem tomu ne připisovala, A nakonec jsem opravdu velice překvapená z toho jak dobře tento produkt funguje a hlavně jak rychle. poměr ceny a kvality, který se jen tak nevidí. Ještě bych dodala že je dodáno do několika dní, zcela bezpečně.

 8. Koupil jsem pro manželku jako vánoční dárek a je hodně spokojená, s objednáním nebyl žádný problém a manželka je taky hodně spokojená, takže bych řekl že dobrý.

 9. Koupila jsem si tento krém spíše ze zvědavosti, Nemyslela jsem si že mi to přinese takovou radost. Každopádně jsem velmi spokojená a rozhodně bych doporučila i ostatním. platba proběhla v pořádku na dobírku a nic jsem nemusela platit předem. Poměr ceny a kvality tohoto produktu je velice příjemným překvapením, které jsem skoro ani nečekala a stejně tak jsem nečekala to jakým způsobem a jak rychle funguje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here