Valgomed – recenze – cena – diskuze – názory – lékárna – kde koupit

valgomed

4.3/5 - (15 votes)

Rádi byste šli do obuvi a koupili si boty, které Vám padnou do oka a ne ty, které obujete? Trápí Vás vbočený palec nejen z estetického důvodu, ale především trpíte bolestí? Tak právě pro Vás byl vyvinut revoluční korektor tzv. Vbočeného palce – Valgomed. Jak funguje, kde ho koupit, za jakou cenu, ale především, jak jsou s nim zákazníci spokojeni, to vše v následujícím článku. Součástí jsou také uživatelské recenze a diskuze uživatelů.

Valgomed – recenze – diskuze – forum – výsledky

Valgomed - recenze - diskuze - forum - výsledkyVýběr správné ortopedické pomůcky bychom neměli brát na lehkou váhu, přece jenom jde o naše zdraví, které máme jen jedno. A právě proto zkušenosti uživatelů, jejich cenné recenze, diskuze a názory, by měly být rozhodujícím faktorem pro správný korektor vbočeného palce. Narozdíl od jiných korekčních pomůcek se může Valgomed pochlubit nejen rychlo a bezbolestnou úpravou pozice palce, ale také svým jednoduchých používáním, diskrétním vzhledem a kompatibilností s jakoukoliv obuví. Ostatně, přesvěčte se sami a zbavte se již během jednoho měsíce vbočeného palce.

 • Bohumil K.: „Kvůli své deformaci palců jsem měl obrovský problém sehnat nějakou obuv, která by mi nejen seděla, ale hlavně byla pohodlná při chůzi. O Valgomed korektoru jsem se dozvěděl náhodou v čekárně u svého praktika. Povídali si o něm dvě postarší paní a nemohly si jej vynachválit. Rozhodl jsem se pro něj také. Když mi za pár dní došel domů, byl jsem zpočátku skeptický. Nevěřil jsem, že mi kousek silikonu může pomoci. Opak byl ale pravdou. Během pár dní jsem začal pociťovat úlevu, boty mne již tolik netlačily a navíc, jsem o korektoru ani nevěděl. Opravdu skvělá záležitost s výbornými výsledky.“
 • Lucie49: „Za svá chodidla jsem se hrozně styděla. Dokonce jsem v létě nechtěla nosit otevřené boty a raději jsem se potila v teniskách, které mne navíc neskutečně tlačily. Kamarádka, která trpěla obdobným problémem, mi doporučila výrobek a tak jsem ho vyzkoušela. Výsledky byly znát již po 2 týdnech pravidelného nošení. Palec se mi navracel zpět do původní polohy a během měsíce byl palec tam, kde má být. Výrobek opravdu doporučuji a přidávám pozitivní recenci na tento výrobek.
 • Věra R.: „Valgomed jsem dostala od své vnučky, která brouzdala po internetu a hledala něco, co by mi opravdu pomohlo, jen abych nemusela na operaci. Nakonec v jednom diskuzním fóru narazila na výrobek, který si uživatelé hrozně chválili. Překvapila mne snadná aplikace a pohodlné nošení, snad díky silikonovému složení. Za necelý měsíc jsem viděla první výsledky, pozvolný návrat palců do původní polohy a hlavně úleva od bolesti a redukce otlaků. Na výrobek nedám dopustit, moc mi pomohl.“

Oficiální stránky: www.valgomed.cz

Valgomed – účinky – zkušenosti – funguje

Valgomed - účinky - zkušenosti - fungujePříčin vbočeného palce je hned několik. Ať už to jsou genetické predispozice, ploché nohy, paraltické deformace či nošení úzké obuvi na vysokém podpadku, Valgomed si poradí. Je účinný jak v ranných fázích postižení, kdy palec vbočuje jen částečně, tak i u pozdních fází, kdy se deformace stává velmi bolestivou a kloub je již mimo své anatomické postavení.

Pro přehlednost jsme pro Vás sestavili klíčové vlastnosti Valgomed korektoru.

Výhody:

 • Bezbolestná korekce palců již za 1 měsíc.
 • Zbavení bolesti způsobené třením.
 • Úprava neestetického zakřivení prstů.
 • Jednoduchá a rychlá aplikace.
 • Přizpůsobí se každému chodidlu i obuvi.
 • Diskrétní vzhled nenarušující estetiku v sandálích či lodičkách.
 • Možnost používat v jakémkoli stupni deformity nohou.
 • Naprosto nezávadný silikon, bez rizika vzniku alergických reakcí.
 • V balení 2ks.
 • Cenově zvýhodněná nabídka, sleva 50%, doprava zdarma.
 • Rychlé doručení, zpravidla 2-3 pracovní dny.

Nevýhody:

 • K dispozici pouze na oficiálních stránkách distributora.

Díky patentovanému tvaru a unikátnímu silikonovému složení, Valgomed zajistí, aby Vaše prsty dosáhly správné pozice, minimalizovalo se tření mezi prsty a zamezí vybočit palci, zejména při chůzi. Účinky na sebe nenachají dlouho čekat. Již během jednoho měsíce se tak můžete těšit z přirozené fyziologické polohy palce.

Použití je také velice snadné. Zkušenosti uživatelů ukázaly, že Na výrobek nedám dopustit, moc mi pomohl.“postačí nosit 6-10 hodin denně. Nemusíte se ale bát, Valgomed funguje naprosto bezbolestně a vy ho na nohou ani nepocítíte. Navíc si jej, díky svému nenápadnému vzhedu, nevšimne ani okolí.

Největší benefit výrobek fixátoru není ukryt v jeho skvělém účinku ani v bezkonkurekční ceně, ale ve faktu, že se díky němu vyhnete nepříjemné operaci, která pro mnohé starší jedince už nemusí být možnou. Navíc, jeho účinky jsou opravdu trvalé, na rozdíl od různých procedůr, masáží a rehabilitací, které mají jen dočasný efekt.

Valgomed – cena – prodej

Valgomed - cena - prodejAbyste si Valgomed mohli pořídit, nemusíte navštěvovat žádnou lékárnu či jinou kamennou prodejnu, neboť prodej korektoru se uskutečňuje pouze na oficiálních webových stránkách distributora www.valgomed.cz. Tato skutečnost je obrovskou výhodou pro mnohé seniory, kteří nejsou schopni fyzicky navštívit jakýkoliv obchod a raději využijí internet. Ke koupi Valgomed pomůcky je nutno vyplnit krátký formulář a během 2-3 dní můžete vyhlížet pošťáka.

Produkt Vám dorazí na dobírku, tudíž není potřeba žádné platby předem. Jeho cena je bezkonkurenční, v současné době snížena o 50%. Využijte této lákavé nabídky, neboť prodej je limitován počtem kusů a cena je jen dočasná.

Oficiální stránky: www.valgomed.cz

Valgomed – kde koupit – heureka – lékárna – prodejna

Valgomed - kde koupit - heureka - lékárna - prodejnaNa trhu je nepřeberné množství nejen produktů, ale také možností, jak léčit vbočený palec. Korektor však všechny tyto alternativy s přehledem převálcuje v poměru cena/výkon. Již za pár korun a hlavně v krátkém čase se postará o to, aby Vaše nožky byly zase jako dřív. Nemusíte dokonce podstupovat žádné drahé procedury, navštěvovat lékárnu či nedej bůh dopustit operaci. Valgomed zakoupíte z pohodlí domova bez nutnosti návštěvy lékárny či kamenné prodejny.

Ostatně přesvěčtě se sami, že Valgomed opravdu funguje a zkoncujte tak s bolestivými deformacemi palců jednou pro vždy. V rozhodování Vám může pomoci také heureka, kde najdete spoustu užitečných recenzí a zkušeností uživatelů.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here