Titan gel – recenze – názory – cena – diskuze – lékárna – kde koupit

titan-gel

4.5/5 - (19 votes)

Titan Gel velikost přirození je pro muže vždy citlivé téma. Dle výzkumů se za posledních 25 let snížila průměrná velikost penisu o 5 cm. Důvodů, proč se tak děje, je mnoho. Znečištěné prostředí, nezdravá mikroflóra, nadbytečné užívání léků, velkou roli také hraje stres. Výzkumy potvrzují, že snížení velikosti penisu není zapříčiněné pouze geny, ale že velkou roli hrají také vlivy životního prostředí. Přečtěte si naši recenzi přípravku, který může dopomoci ke zvětšení penisů těm mužům, kteří nejsou spokojeni s velikostí svého penisu a kvalitou erekce.

V této recenzi přípravku Titan Gel zjistíte informace ohledně složení toho přípravku, jeho použití stejně tak o jeho blahodárných účincích, které tento přípravek bude mít pro zvětšení Vašeho penisu a zlepšení Vaší erekce. Důležitým zdrojem informací o tomto krému může být i diskuze, ve které si můžete přečíst o zkušenostech zákazníků, kteří již tento krém zakoupili. V recenzi také narazíte na web výrobce, kde můžete zakoupit krém pro zlepšení erekce a zvětšení penisu za skutečně výhodnou cenu s 50% slevou. Po přečtení recenze tak budete mít mnoho důležitých informací, abyste si dokázali udělat vlastní úsudek ohledně tohoto přírodního krému a jeho účincích.

Oficiální stránky: www.titan-gel.cz

Titan Gel – recenze – diskuze – forum – výsledky

Jak je z této recenze krému Titan Gel můžete patrné, účinky mnoha léčebných přípravků jsou velice individuální a tak zatímco se výsledky u jednoho dostaví hned do pár dnů, u druhého může i menší zlepšení zabrat i několik týdnů. Proto je důležité přečíst si i diskuzi pod článkem s konkrétními zkušenostmi uživatelů, které potvrdí to, rychlost účinků přípravku Titan Gel se u každého liší.

Titan gel - recenze - diskuze - forum - výsledky

Cílem této recenze je nashromáždit a poskytnou důležité informace o způsobí užívání, složení a blahodárných účincích tohoto přírodního krému, nicméně recenze uživatelů a jejich osobní zkušenosti s přípravkem zmíněné na diskuzním fórum mohou být rovněž důležitým zdrojem informací. Při čtení názorů o jednotlivých přípravcích na internetových fórech je však dobré mít na paměti, že nikdy neznáme přesné údaje o způsobí užívání jednotlivých uživatelů a proto vždy přistupujme ke zkušenostem ostatních uživatelů přípravku s určitou dávnou obezřetnosti.

Výsledky se u každého jednotlivého uživatele mohou vždy lišit v závislosti na mnoha okolnostech a detailech. Diskuzi můžete vnímat jako zdroj informací k vytvoření vlastního názoru na přípravek a příspěvky jednotlivých uživatelů tohoto přípravku Vám mohou pomoci vytvořit si vlastní názor.

Titan Gel – účinky – zkušenosti – funguje

Titan gel - účinky - zkušenosti - fungujeTitan Gel je krém přírodního složení, který účinně pomáhá zvětšit délku a průměr penisu, stejně tak napomáhá k pevnější a déle trvalejší erekci a to vše za pomoci přírodních látek v tomto krému obsažených.

Díky jeho přírodnímu složení krém nezpůsobuje žádné vedlejší účinky a je tak vhodný ke každodennímu a dlouhodobému užívání. K dalším  příznivým účinkům Titan Gelu patří větší požitek při sexu a pevnější erekce. Účinky se dostavují pozvolna, což potvrzují i zkušenosti uživatelů, kteří se o své zkušenosti s krémem rozepsali v diskuzi pod článkem. Přípravek funguje na bázi pronikání účinné látky k penisu, kde zlepší jeho prokrvení a posílení, což vede ke zvětšení penisu.

K nejlepším účinkům je doporučováno provádět tzv. jelking techniku, která je založena na dvou základních principech – zahřívání tkáně a mačkání kavernózních tělísek.  Titan Gel obsahuje nejnovější lékařský silikon, který  stmeluje všechny složky gelu a zvyšuje jejich účinnost vzhledem k vysoké pronikavé síle. Podle našich zkušeností je vhodné krém nanášet a vetřít jej až do úplného vstřebání.  Přírodní složení přípravku umožňuje několikadenní používání krému, což přináší zvětšení penisu v průměru o 3,9 cm, 87% spokojených zákazníků a  prodlouženou doba trvání styku o 98%.

Titan Gel – cena – prodej

Titan gel - cena - prodejTitan Gel je v současnosti nabízen za super výhodnou cenu, která je snížená o 50%. Tato výhodná cena je pouze dočasná a je možné ji využít pouze při nákupu krému přes oficiální web výrobce tohoto krému. Prodej tohoto přípravku na zvětšení penisu je v současné době možný pouze přes oficiální webové stránky prodejce, kde získáte všechny potřebné dodatečné informace ohledně správného  způsobu nanášení a vmasírování tohoto přípravku, jeho přírodního složení a nástupu pozitivních účinků. Titan Gel a cena, za kterou je v momentálně k dispozici, není  nabízena u žádného jiného prodejce či na jiném eshopu, kromě webu výrobce.  Prodej přípravku za zvýhodněnou sníženou cenu o 50 % bude na oficiálním webu výrobce pokračovat až do výprodeje momentálních zásob a nelze tak s určitostí říci, jak dlouho ještě bude přípravek za takto výhodnou cenu  k prodeji.

Oficiální stránky: www.titan-gel.cz

Titan Gel – kde koupit – heureka – lékárna – prodejna

Titan gel - kde koupit - heureka - lékárna - prodejnaPři koupi jakéhokoliv produktu přírodního složení je třeba pečlivě číst doporučený způsob užívání a dodržovat jej. Veškeré info, které je součástí balení tohoto krému, má zajistit snadnou a bezproblémovou aplikaci tohoto krému. Je doporučeno používat Titan Gel 1-2x denně a to lehkým vetřením na penis a poté provést masáž pomocí ztv. Jelking technik, kterou jsme již zmiňovali výše v recenzi a která je popsána v návodu, která je dodán s tímto krémem.

Hodinu po aplikaci, kde došlo k použití tohoto krému, by se nemělo toto natřené místo umývat. Při hledání zdrojů, kde Titan Gel koupit, může být jedním z častých nápadů nákup přes internetový portál Heureka, v lékárně či v jiné prodejně. Jak jsme již uvedli, v současnosti je jedinou možností, kde tento  krém koupit, oficiální internetová stránka výrobce, kde je navíc možné tento přípravek zakoupit za velice výhodnou cenu s 50% slevou. Míst, kde koupit tento masážní krém, bude v budoucnu nadále růst, nicméně momentálně je nejlepší variantou objednávat jej jen přes oficiální web výrobce. Na internetovém portálu Heureka či v lékárně lze zakoupit jiné přírodní produkty, které mohou zlepšit prokrvení penisu a tím přispět k jeho zvětšení a zlepšení erekce, nicméně vždy je nutné nejprve se poradit s odborníkem, pokud uvažujete o tom, že byste začali kombinovat vice přírodních krémů podobného typu.

SHARE

19 COMMENTS

 1. Začal jsem používat Titan Gel před dvěma týdny a mám pocit, že mám pevnější a déletrvající erekci. Budu užívat dále a uvidím.

 2. Partner si zakoupil tento krém a oba jsme si všimli, že partner dosahuje erekce rychleji a lépe ji i udrží. Náš společný sexuální prožitek se tím o mnoho zlepšil doporučuji za partnera.

 3. Nejsem spokojený s velikostí a délkou svého penisu. Nevěřil jsem, že by mi mohlo něco pomoci, ale rozhodl jsem se vyzkoušet tento gel. Po dvou týdnech užívání jsem si všiml, že dosahuji snadnější erekce a že je můj penis prokrvenější. Erekce je i déletrvající a snadněji dosažitelná. Co se týče zvětšení penisu, zatím nemohou soudit. Je příliš brzy.

  • Dobrý den, za jak dlouho Vám gel pomohl ke zlepšení erekce. Potýkám se se slabší erekcí a ne zrovna 100%, pomohl Vám na to tento gel? Díky za odpověď.

   • Čau, no jak jsem už napsal nahoře. Na zlepšení erekce mi to určitě pomohlo. Erekci mám několikrát za den a dostavuje se mnohem snadněji i dá se říci nečekaně. Mně to tak vyhovuje, mám stálou partnerku. Zkuste to taky. Musíte však gel používat každý den pravidelně, je to přírodní produkt, tam je pravidelnost důležitá.

 4. Zdravím, já jsem zkusil Titan Gel před měsícem poprvé a mám pocit, že se můj penis zvětšil zhruba o 1-1,5 cm. Mluvit o tom je dost choulostivá věc, ale nebyl jsem spokojený s velikostí svého penisu a i partnerka by ocenila určitě větší. Masíruji dle instrukcí 2x denně a výsledek se již dostavil. S erekcí jsem nikdy neměl problém, ta je stále v pořádku.

 5. Můj penis se zvětšil po užívání gelu asi o 2 cm. Trvalo to asi 4 týdny. Také erekce je výraznější a jakoby pevnější. Doporučuju lidem, kteří nejsou spokojeni s délkou penisu nebo kteří pociťují slabší erekci, je to v současné době plné stresu dost časté U mě je to taky stresová věc spojená s věkem asi.

 6. Já nanáším gel na penis a doplňuji tou zahřívací technikou jelking, která má dopomoci k lepšímu prokrvení penisu a kavernózních tělísek. Nevím, zda ta technika pomáhá, ale prokrvení se zlepšilo, délka taky, a to asi o 1,5-2 cm. Samotný penis je asi stejně dlouhý, jen je lépe prokrvený což způsobí, že je při plném ztopoření o tzn. 1,5 – 2 cm delší. Za mě spokojenost.

 7. Konečně jsem schopný dosáhnut jisté a pevné erekce, se kterou jsem míval poslední měsíce problémy. Můj penis je více pevný a prokrvený. Gel používám kolem 6 týdnů, účinků jsem si všimnul zhruba po 3 týdnech. Já jsem spokojen, jelikož s délkou svého penisu jsem problém nikdy neměl.

   • Ne to vůbec. Gel je přírodní, proto by neměl obsahovat jiné než přírodní látky. Pokud pociťujete svědění nebo jinou nežádoucí reakci, přečtěte si návod co a jak…Možná máte alergickou reakci nebo nedodržujete pokyny k použití přesně.

 8. Já za sebe řeknu to, že se mi zlepšila erekce a to výrazně. Měl jsem problémy s nekvalitní erekcí, ale jelikož titan Gel zlepšuje prokrvení penisu, i erekce se automaticky musí zlepšit. Jsem s tím velmi spokojený. Co se týče zvětšení velikosti, možná tak o půl cm, nic víc ani nikdo čekat nemůže. Opakuji, hlavní je kvalita erekce a ta se u mě zlepšila skutečně výrazně. Doporučuji mužům, kteří se potýkali s nekvalitní erekcí.

 9. Koupil jsem tento produkt kvůli slibovanému efektu, který by měl přispět ke zvětšení penisu. Nevím, zda je penis větší, určitě je ale pevnější a takový aktivnější. Erekce je stabilnější a pevná. Spokojenost a Titan gel jsem již doporučil kamarádovi.

 10. Můj penis se zvětšil asi o 1,5 cm za poslední měsíc. Provádím masáže tou technikou popsanou na webu prodejce. Myslím si, že jak gel tak i tohle masírování přispívá ke zlepšení prokrvení penisu a ten se tak zvětší. Zda je to dočasné nebo jen po dobu masáží a aplikování gelu to nevím. Co se týče mojí erekce, ta byla vždy dobrá a žádnou změnu jsem od doby používání krému nezaznamenal. Stejně tak jsem si nevšiml ani nějakých nežádoucích účinků. Doporučil bych.

 11. Krém jsem kupoval s tím, že mi možná pomůže dosahovat kvalitnější erekci. Po zhruba týdenním užívání jsem si již všiml rozdílu, bezproblémové dosahuji erekci každý den. Díky tomu si mohu sex více vychutnat a obavy z nekvalitní erekce už neřeším. Jsem spokojený i se snadnou aplikací a stejně tak ta masážní technika, kterou se gel má vmasírovat je naprosto jednoduchá. Zvládne to každý.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here