Silane Guard – recenze – cena – diskuze – názory – kde koupit

Silane Guard - recenze - cena - diskuze - názory - lékárna - kde koupit

4.1/5 - (17 votes)

Silane Guard je inovativní produkt od japonské společnosti Wilson. Silane Guard vznikl pod drobnohledem japonských vědců teprve minulý rok. Produkt se díky své popularitě na asijském kontinentě dostal také do České Republiky. Určitě jste zažili situace, které vás mohli naštvat. Škrábance všech rozměrů na karoserii. Barva auta časem vybledla. Povrch karoserie není rovnoměrný a plno dalších drobných nedostatků, které jste vždy odkládali, protože jste si nebyli jistí co s tím. Nejspíš jste si pročítali různé diskuse a určitě jste narazili i na nějaké forum, kde tyto problémy řeší mnoho lidí.

Určitě jste četli recenze a slyšeli názory různých automechaníků, lakýrníků či karosářů. Bohužel vás nejspíše od koupě odradila cena produktů na odstranění škrábanců. Výrobku se také říká tekuté sklo, protože výrobce deklaruje, že karoserie po nanešení dostane zářivý zrcadlový lesk. Produkt by také měl dělat povrch silnějším a pevnějším, protože neobsahuje abrazivní látky.

Silane Guard - recenze - cena - diskuze - názory - lékárna - kde koupitSilane Guard je revoluční výrobek.

www.silane-guard.cz

Nyní jedinečná nabídka -50% z ceny. Neváhejte využít této užasné ceny, nebude trvat dlouho!

Silane Guard – recenze – diskuze – forum – výsledky

Silane Guard - recenze - diskuze - forum - výsledky

Jaké má Silane Guard recenze? Jaké má doopravdové výsledky? Není nic přesvědčivějšího, než-li se podívat na speacializováné forum a pročíst si diskuze zákazníků. „Po několika dnech hledání vysněného produktu jsem přečetl všechny možné recenze, diskuze a rozhodl jsem se, že zakoupím Silane Guard. Výsledky na sebe nenechali čekat a okamžitě mě ohromil lesk mé předtím zašedlé karoserie.“ Forum, které jsme navštívili se jen hemžilo podobnými reakcemi.

Výhody a nevýhody tohoto produktu:

Výhody:

 • Produkt je jednosložkový, není nutno míchat
 • Funguje na všechny škrábance na laku
 • Ochrana vydrží až rok
 • Jednoduché použítí

Nevýhody:

 • Dá se zakoupit jen na stránkách výrobce

Oficiální stránky: www.silane-guard.cz

Silane Guard – účinky – zkušenosti – funguje – názory

Co všechno má Silane Guard za účinky? Především k tomu patří:

 • Obnova zašlé barvy
 • Lesknoucí povrch
 • Odstranění různých druhů a velikostí prasklin a škrábanců
 • Voděodolný efekt
 • Je vhodný na jakýkoliv lakový povrch

Silane Guard - účinky - zkušenosti - funguje - názoryDetailní informace o každé složce v Silane Guard můžete najít na Wikipedii a u dalších důvěryhodných zdrojů. Kompletní složení vytvořené japonskými vědci a přesný poměr složení jsou chráněny patentovým zákonem v České republice a i v dalších zemích. Složení je pro všechny typy laků bezpečné a obdrželo certifikát kvality. Klíčovou složkou tekutého skla Silane Guard je organokřemičitý polymer zesílený oxidem křemičitým (SiO₂), více si můžete přečíst na Wikipedii. Vytváří vrstvu, která částečně během pár sekund krystalizuje, ale k úplné krystalizaci potřebuje až 3 dny. Ruční mytí je dovoleno po uplynutí 72 hodin, bezkontaktní mytí vozidla je povoleno po dvou týdnech. Více jak 70% lidí má bohužel velmi negativní zkušenosti s leštícími prostředky. Jak již názory a zkušenosti lidí v oboru, tak mimo něj velmi chválí Silane Guard účinky. Vše naznačuje, že produkt opravdu funguje, ale jak to známe, nic není tak růžové jak se zdá. Lidé často prodávají falešný Silane Guard, především na různých internetových obchodech jako je Amazon atd. Jediné místo, kde se můžete dočkat pravého produktu je na stránkách výrobce.

Na to jestli Silane Guard opravdu fung je jsme se zeptali specializované pracovníka nejmenovaného autoservisu. „Než jsem poprvé Silane Guard sám vyzkoušel jsem slyšel positivní názory. Opravdu mě to překvapilo. Mé zkušenosti s podobnými produkty byli bohužel vždy velmi negativní. Velmi to předčilo mé očekávání, že se ochraná vrstva vydržela déle jak 3 měsíce. Obrovská výhoda také je, že je to jednosložkové, tudíž se tím ušetří mnoho času, který jsem dříve plýtval složitým mícháním mnoha preparátů. Produkt jsem začal sám používat a doporučuji ho svým zákazníkům a přátelům.“ Důležité je také zmínit jak to vše funguje. Tekutina proniká do prasklin, mikroškrabanců a vyplňuje je, zmrazí se a vytvoří tvrdou vrstvu na molekulní úrovni. Na rozdíl od klasických leštění, získaná vrstva slouží během roku a déle.

Jak funguje aplikace Silane Guard? Měli by jsme se striktně držet doporučenými instrukcemi výrobce, jinak budeme zbytečně plýtvat prostředkem a nedosáhneme požadovaných výsledků.

 • Čistíme a odmastíme karosérii základním čističem, pořádně namočíme houbu roztokem SILANE GUARD
 • Lehkými pohyby naneseme přípravek na auto a počkáme na vyschnutí během 5-10 minut
 • Bez mačkání utřeme povrch ubrouskem
 • Naneseme další vrstvy (ideálně musí být 6 vrstev)

Silane Guard - recenze - cena - diskuze - názory - lékárna - kde koupitSilane Guard je revoluční výrobek.

www.silane-guard.cz

Nyní jedinečná nabídka -50% z ceny. Neváhejte využít této užasné ceny, nebude trvat dlouho!

Silane Guard – cena – prodej

Silane Guard - cena - prodejSilane Guard se vstupem na evropský a český trh stal velmi žádaným a obecným zbožím. Bohužel u oblíbených produktů, které nově vstoupí na trh se často setkáme s lidmi co zprostředkovávají falešný prodej Jak poznáte falešný prodej Silane Guard? Především se vždy dívejte na na nápisy na obalu. Falzifikáty se poznají podle ruských nápisů v azbuce. Originál je psán v japonštině a evropská verze v japonštině a angličtině. Cena falešného výrobku je také extrémně až podezřele nízká. Silane Guard cena nikdy nebude nižší než bankovka s Františkem Palackým. Cena také musí být uvedena v CZK. Vždy věřte jen oprávněnému prodeji na níže uvedené stránce. Prodej je zde autorizovaný a jako jediný na internetu ověřený. Nikdy neplaťte předem než vám

Oficiální stránky: www.silane-guard.cz

Silane Guard – kde koupit – heureka – prodejna

Silane Guard - kde koupit - heureka - prodejnaSilane Guard kde koupit? Rozhodně nehledejte na portále Heureka. Heureka vám nic nenabídne, protože jediná ověřená prodejna je zde na tomto odkazu. Teď už víme kde Silane Guard koupit. Znovu připomínáme: Nikdy neplaťte předem! Prodejcům stačí jen vaše jméno a telefonní číslo. Vše ostatní se dozvíte po telefonu. Prodejci garantují, že vám zavolají co nejrychleji. Poté co se vám dorazí produkt a vše pečlivě vyzkoušíte se s námi můžete podělit o vaše postřehy a zkušenosti. Budeme velice rádi.

Silane Guard - recenze - cena - diskuze - názory - lékárna - kde koupitSilane Guard je revoluční výrobek.

www.silane-guard.cz

Nyní jedinečná nabídka -50% z ceny. Neváhejte využít této užasné ceny, nebude trvat dlouho!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here