Realquit – magnety – názory – recenze – cena – diskuze – lékárna – kde koupit

RealQuit

4.1/5 - (20 votes)

 RealQuit Češi kouří čím dál více cigaret a v Evropě už jim náleží 4.místo. Zvyšování prodejte tabákových výrobků neovlivní ani cena, která stále čím dál více stoupá. Podle expertů na následky kouření v České Republice umírá cca 15000 lidí za rok, další 3000 lidí umírá díky pasivnímu kouření. Tuto statistiku měl zmírnit protikuřácký zákon, ale zda tomu tak opravdu je, to už je otázkou diskuze. Kouříte denně a chcete přestat? Ať už kvůli sobě nebo kvůli okolí? Na trhu je spoustu výrobků, díky kterým se můžete pokusit svůj zlozvyk zmírnit či úplně odstranit. Recenze některých produktů přináší zkušenosti uživatelů. Někteří používají elektronické cigarety, jiným vyhovují žvýkačky a další dávají přednost náplastem.

Existují taky různé tabletky, ať už klasické polykací nebo rozpouštěcí v nápoje. Mnoho z těchto produktů obsahuje chemické látky, které mají vliv na naše zdraví. Sice nám mohou pomoci přestat kouřit, ale na druhou stranu nám mohou dlouhodobým užíváním způsobit vážné zdravotní problémy. Můžete vyzkoušet akupunkturní jehličky nebo dokonce hypnózu. Ovšem takové možnosti si sebou přinášejí riziko, které účastník při aplikaci podstupuje.

Slyšeli jste už o léčby pomocí magnetů? Je jediná možnost, jak se zbavit závislosti na kouření bezpečným způsobem bez toho, aniž byste byli závislí na nikotinu a báli se přibývání na váze. Výrobek jsou bioaktivní magnety, které se umisťují na určitý bod v uchu. Tento bod omezuje chuť na kouření a díky tomu odstraní Vaši závislost na nikotin. Jedná se o jednoduchou a cenově dostupnou metodu, která Vás závislosti zbaví rychle, snadno a napořád! Už nebudete muset čelit rozhodování, který produkt je ideální pro skončení s kouřením, díky výrobku se zbavíte kouření jednou pro vždy!

Realquit – recenze – diskuze – forum – výsledky

Spoustu z nás je ovlivněno dnešní dobou tak, že veškeré informace, které jinak nezískáme, hledáme na internetu. Každé diskuzní fórum obsahuje mnohačetné recenze, které jsou pro nás klíčová. Díky tomu, že je možná diskuze mezi uživateli, získáváme tak velmi kvalitní zkušenosti s výsledky různých preparátů. Díky Realquit bude Váš život jiný, než tomu bylo doposud. Jeho výsledky jsou perfektní a jsou toho důkazem především Realquit recenze.

Realquit - recenze - diskuze - forum - výsledky

Tyto recenze jsou velmi pozitivní a svým obsahem jsou pro nás cennou zpětnou vazbou, které si srdečně vážíme a děkujeme za ni. Každé fórum a každá diskuze má svůj význam a my jsme rádi, že výrobek je oblíbeným produktem, který více než pomáhá. Na rozdíl od jiných výrobků, které pomohou zastavit ze 34 %, výrobek zastaví kouření v 93 %.

Oficiální stránky: www.realquit.cz

Realquit – magnety – účinky – zkušenosti – funguje

Realquit je jedinečná možnost, jak se zbavit závislosti na kouření snadno a rychle, a to díky bioaktivním magnetům. Magnety jsou z 24karátového zlata, které má perfektní vodivost a nezpůsobí žádnou alergickou reakci. Balení obsahuje 2 magnety, menší a větší.

realquitFunguje to tak, že jednoduchým způsobem uchopíte magnet mezi prsty a ten menší aplikujete na přední část Vašeho ucha. Větší magnet pak umístíte na zadní stranu ucha. Ze zkušenosti všech, kteří Realquit užívají je znát, že si magnety velmi pochvalují, především proto, že jejich užívání je jednoduché a magnety nepadají. Magnety se používají po dobu 6-7 dnů, nejdéle 4hodiny denně a doporučuje se je používat v době, kdy jste v klidu. Například ve večerních hodinách, když jste v pohodlí domova a účinky jsou tak nejefektivnější. Během této doby můžete kouřit, ale po sedmém dni již nekuřte! Účinky magnetů mají vliv na produkci endorfinů v těle.

Ovládají a snižují touhu po nikotinu a následně po něm ukončí chuť. Zkušenosti zákazníků jsou opravdu pozitivní, kdy 9 z 10 přestali kouřit okamžitě ze dne na den. Je to velice snadná metoda, která byla vyvinuta již v 50letech. Je patentovaná, certifikovaná, zdraví neškodná a hlavně, funguje!

Realquit – cena – prodej

Realquit – prodej – cenaRealquit je také skvělým dárkem pro Vaše blízké, které byste rádi obdarovali a také něco udělali pro jejich i Vaše zdraví. Kouření totiž neovlivňuje jen zdraví aktivních kuřáků, ale škodí také ostatním lidem v okolí, i když sami nakouří. Prodej elektronických cigaret, náplastí či tabletek patří k cenově nejpřijatelnějším, co se odvykacích prostředků kouření týče. Cena hypnózy či akupunkturních jehliček je příliš vysoká, a ne každý si tuto volbu může dovolit.

Realquit cena je ovšem dostupná pro všechny. Nyní při nákupu získáte navíc slevu 50 %. Cena je bezkonkurenční a prodej nikterak omezený.

Výhoda:

 • okamžitý efekt
 • perfektní výsledky
 • bez alergické reakce
 • garance kvality

Nevýhoda:

 • k dostání pouze na internetu

Realquit – kde koupit – heureka – lékárna – prodejna

Realquit patří díky své prodejnosti k nejvíce oblíbeným produktům této řady. Možností, kde koupit tento zázračný preparát není mnoho. Prodejna, lékárna nebo heuréka to není z důvodu kopírování a nekvalitního provedení, což vede k neúčinnosti a vrhá to bohužel špatný stín na naši společnost. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli pro prodej pouze přes internet.

Realquit – kde koupit – heureka – prodejna – lékárna

Kde koupit Realquit? Jediná možnost objednání je z našich oficiálních stránek. Heuréka Vám sice poradí, kde, co sehnat nejlevněji, a lékárna Vám poskytne spoustu ostatních produktů, ale Realquit získáte pouze u nás! Objednávka je jednoduchá, díky pár klikům si objednáte nejlepší produkt boom poslední doby, který Vám dorazí do už do 48hodin.

SHARE

7 COMMENTS

 1. Díky Realquit můj život nabral jiný směr. Dříve jsem kouřil jednu krabičku denně a dnes se kouření vyhýbám úspěšně již třetím rokem. Účinky magnetů jsou více než perfektní a jsem rád, že jsem si Realquit objednal!

 2. Od svých 17let kouřím a začalo se to projevovat na mé pokožce, nehtech i zubech. Bylo potřeba s tím něco dělat, takže jsem se rozhodla podniknout ozdravnou cestu od nikotinu. Začala jsem žvýkačkami, které měly různé příchutě, ale ty mi dělaly špatně od žaludku. Pak mi v práci doporučili náplasti, které byly tak slabé, že jsem kouřila normálně a v neposlední řadě jsem dostala k Vánocům od dětí elektronickou cigaretu. Cigareta byla pro mě na veřejnosti tak ponižující, že jsem s tím raději přestala. Známá mi doporučila Realquit, který jsem si okamžitě objednala. Po týdenní aplikaci jsem měla jen občas chuť na cigaretu, ale po 20dnech jsem si na tu chuť ani nevzpomněla. Byla jsem ráda, že jsem se závislosti zbavila po více jak 25letech. Nyní jsem nekuřačka již druhým rokem a na Realquit nedám dopustit. Jedná se o velmi šetrný přestup mezi kuřákem a nekuřákem.

 3. Díky kouření mi umřel dědeček, otec a všichni doma mě strašili tím, že další na řadě jsem já, protože kouřím jako sádrový ježek. V mých 55letech jsem se nad touto otázkou zamýšlel denně a dospěl jsem k názoru, že se musím pokusit s kouřením přestat už pro svá malá vnoučata. Vyzkoušel jsem spoustu výrobků, které pomohly, ale jen dočasně. Kamarád mi doporučil Realquit a prý je to nejlepší věc na trhu. Nechal jsem se zlanařit a byl jsem zvědavý, jak to funguje. Objednal jsem si ho a nestačil jsem se divit. Jeho aplikace je velmi jednoduchá a mít zlato v uchu, po tom jsem vždycky toužil. Jedinou nevýhodou je, že se musí objednávat přes internet a nelze si ho zakoupit běžně v lékárně či jiném obchodě. Nicméně tohle nejsou podstatné věci, když internet používáte denně. Jeho dodání bylo do 48hodin. Musím říct, že je to perfektní výrobek, který snad nemá konkurenci. Přes to, co jsem kdy vyzkoušel, je Realquit perfektní! Nekouřím už rok a chuť na nikotin vůbec nemám. Doporučuji!

 4. Realquit jsem si objednal na doporučení včera a dneska už ho mám u sebe a začínám s užíváním. Těším se na výsledný efekt, který prý stojí za to! Moc příjemná domluva a velmi rychlé dodání, děkuji!

 5. Byla jsem silný kuřák do té doby, než jsem onemocněla rakovinou. Myslela jsem, že se mi zhroutil svět a najednou jsem dostala chuť žít naplno. Naštěstí jsem se po 2letech vyléčila a řekla jsem si, že už nikdy nezačnu kouřit. Bohužel je to závislost taková, že jsem opět začala, i když jsem nechtěla. Dcera mi zaplatila hypnózu a já ji podstoupila. Rok jsem fungovala bez cigaret, ale poté jsem opět začala. V té době jsem na internetu hledala, co jak komu zabírá a jaké mají ostatní zkušenosti. Narazila jsem na Realquit, který měl samé pozitivní recenze. Rozhodla jsem se ho vyzkoušet. Z jeho užívání jsem byla nadšená. Je to velmi rychlé, snadné a hlavně, dlouhodobé. Řekla bych, že doživotní. Nekouřím už 4roky a žiju plnohodnotný zdravý život. Za mě jedině Realquit!

 6. Maminka byla dost silná kuřačka, ale jednoho dne se rozhodla, že s tím skončí. Jednak ji vadilo, že dost zestárla a jednak stoupající cena cigaret ji donutila skončit. Při sebemenším přestání začala přibývat na váze. Vyzkoušely jsme spoustu produktů, ale efekt byl stejný. Buď přibrala nebo její přestání s kouřením bylo jen dočasné. Sousedka jí doporučila Realquit, ať ho vyzkouší, že bude spokojená. Na těchto stránkách http://www.realquit.cz jsme našly veškeré informace, které jsme potřebovaly vědět. Žádné kila navíc a doživotní konec s nikotinem. Maminka ho vyzkoušela a byla nadšená. Dneska je to 6 měsíců a chuť na cigaretu nemá vůbec. A co je na tom nejlepší, že vše proběhlo v pohodě bez ztráty nervů a získání kil navíc.

 7. Manželka mi k Vánocům darovala Realquit, prý ať se zamyslím nad svým zdravím a doma ji furt nesmrdím s cigaretou. Po 25dnech se ze mě stal nekuřák, který sportuje, jezdí na kole a změnil totálně přístup k životu. Bez problémů a bez újmy na zdraví jsem se svého zlozvyku zbavil, a to především díky Realquit a své ženě!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here