Podívejte se po kůži v zimě

Rate this post

Počáteční bod budeme dělat, když je chladno-získat útulný oděvy. Klobouk, vrstva, teplé kalhoty, stejně jako footwears-tělo pohodlné. Však přesně to, co o obličej? Předmětem našeho neochvějného léčby, naše pýcha a, do níž bylo investováno!

Kůže obličeje v zimních měsících, v zoufalé potřebě zvláštní péči. Studené a také vítr, zcela suchý vzduch ve vytápěných prostorách a také kontinuální teplotu úpravy, které se odehrávají, když na silnici-to jsou hlavní nepřátelé, které vyzývá k obraně v zimních měsících.

Proč požadujete údaje péči o pleť v zimním období

Naše pokožka, kterou se přizpůsobují různých klimatických podmínkách, mění jeho základní rezidenčních nemovitostí. S zimě a také minimalizovat denního světla minimalizuje produkci kožního mazu. Mastná pleť je přiměřeně mastný, pravidelně se blíží suché, suché, stává se velmi suché i jemné. Tyto funkce jistě měli vzít v úvahu při výběru kosmetiky a péče o pleť v zimním období.

Známky toho, že kůže je schopen se vypořádat s negativními podmínkami, peeling (nejvíce obvyklý problém), zvýšenou vaskulární vzor na obličeji, stejně jako vzhled růžovky (různé závažnosti růžovka, který je obecněkvět“ v zimních měsících). Takové situace je třeba okamžité intervence a také recenzi na jeho koncepce pro péči o obličej. Nezapomeňte na pomoc odborníků. Za účelem splnění jaro, ne vyčerpaný a také „vymyje“ a také intenzivní a svěží, měli byste dodržovat několik „železo politiky“ zimní ošetření pleti.

Vyberte produkty

Proč požadujete údaje péči o pleť v zimním obdobíJe to možné ujistěte se, že všechny kosmetika využívána shodoval firmy. Dokonce i velmi kvalitní prémiové řešení, používá samostatně, může vyvolat alergické reakce. Při změně kosmetické řady budete muset vybrat nejvíce efektivní. A po 30 let, péče o Obličej, je doporučeno, aby se používání lékárna kosmetiky. To je Obecné politiky. Pojďme se bavit o podrobnostech. Žádné křoviny je obtížné dělat kdykoliv během roku. Ještě po takové uklizené den navrhl, aby hlavy ven přímo do chladu.

Tak zimní sezóna je daleko lepší použít peeling, který je svůdný peeling. Tento nástroj nevyžaduje pro mytí s vodou. Pečlivě válcování, peeling výstupky pryč odumřelé buňky a komponenty peeling bez poškození kůže. To je jeho hlavní rozdíl od drsné křoviny na bázi. Použití krémy je také důležité v průběhu celého roku, nicméně v zimních měsících, tento krém může být použit pouze v noci nebo v situaci, kdy byste mohli udělat, aniž by jít ven. V zimní sezóně výběr je poskytována položky na základě termální vody.

Maska v zimě by měla být pozoruhodně zdravé, bez ohledu na typ pleti. Pravidelnost se liší: pro suchou a citlivou pokožku, použijte masky 2-3 krát týdně pro mastnou nebo mix pokožku, stačí použít 1 krát za týden. Nezapomeňte o kosmetice pro další zabezpečení. Tyto krémy jsou aplikovány na denní bázi. Přesto, pokud máte v úmyslu dlouhou procházku nebo mosting pravděpodobné, že do lyžařského střediska, je třeba hodně tuku krém určený speciálně k ochraně pleti před mrazem.

Vybrat kosmetický salon

Vyberte produktyVe vynikající kosmetický salon vlasy odborníci pečlivě vybírat sbírku procedur, v závislosti na své starosti a také kůže druh. V zimě, stejně má své vlastní zvláštnosti: pokud čištění, atraumatické, pokud peeling, povrch, v případě, že maska je prospěšné. Přesunout změny v úrovni teploty, nízká vlhkost a škodlivé výsledky chladný vítr vaše pleť bude jistě pomůže Medspa terapie, stejně jako masáž obličeje. V zimní sezóně, jako nikdy předtím, vaše pleť si zaslouží, aby se hýčkat navíc.

Na jiné straně, v zimě, když sluneční světlo je většinou skrývá za mraky, je nejúčinnější čas pro vážné akce, jako je laserový resurfacing, obnovu a také hluboké chemické peelingy. Oživení trvání a v zimních měsících může vyžadovat, abyste sedět doma, ale v jarní nebo letní sezóně po expozici, není pravděpodobné, aby se bez spálení. V zimních měsících, daleko lepší je zotavení po plastické chirurgie facelift– stejně jako operace očních víček změnit tvar rtů, nosu, stejně jako uši.

Nezoufejte, vzhledem k tomu, zimní krajina mimo zmrazené okno! Trochu úsilí, budete na vědomí, chladné v jejich prospěch, nebo přinejmenším budou mít možnost bránit se jim. Konzumovat správné využití vitaminu komplexů a také dobře zvolené kosmetiky, můžete dosáhnout bezkonkurenční úspěch! Cítit spokojeni a to bude vypadat nádherné v každém období!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here