Jak pečovat o své nehty v zimě 

Rate this post

Ošetření se musí skládat nejen služby v kabině, ale z použití speciální přípravné práce doma. Velmi obvykle, dělat manikúru, ženy nevěnují dostatečnou pozornost k ošetření pokožky rukou i nehtů až do příštího vidět do kadeřnictví. S tímto vědomím, master může opravit situaci s pomocí odborných doporučení.

Co v zimě jsou více pravděpodobné, že trpí nehty

Většina ruce i nehty trpí v zimním období: od-pro ostré teplotní úroveň klesá, kůže se stává suchou, stejně jako popraskané. Zdá se, že problém může být vyřešen s využitím krém, ale aby se vrátil do rukou zdravý vzhled, jeho využití je nedostatečné. Kompletní terapie musí také skládat z čištění i peeling. Jak víte, nejvíce efektivní řešení pro pleť je peeling. Majífragmenty, které pomáhají rozsáhlé buněčné regeneraci. Aby použití těchto léků by neměla častěji dva krát týdně, pokud toto zařízení s robustní broušení, a jakmile můžete použít peeling s velkými kousky. Pokud se vám tyto terapie příliš často, kůže se vám jistě přijde k dehydrataci, což vede vrstva bude jistě tenčí, což způsobí vytvoření malé praskliny a také počasí-zbit oblastech.Co v zimě jsou více pravděpodobné, že trpí nehty

Obecně platí, že k ochraně rukou v zimním období, měli byste používat výrobky, které obsahují vitamíny. Složení této položky se skládá z výživné složky: přírodní olej (mandlový, jojobový a hroznový). Budou odstranit zánět a také tón pleti, který kombinuje řadu užitečných rezidenčních nemovitostí v jedné láhvi. Vitamíny e a E bezpečné pokožku před negativními vlivy vnějšího prostředí. To je dost, aby naneste peeling na vlhkou rukou, masážní terapie v po dobu 30 sekund a opláchněte teplou vodou.

Vzhledem k absenci vitamínů a minerálních látek v pokožce dehydratované, což vede k jeho předčasnému stárnutí, stejně jako sucho. V důsledku toho ruce potřebují ochranu, stejně jako léky s živin. Pro pohodlí a předměty pro péči rukou, je dobře zavedená krém s aloe esence. To zvyšuje syntézu, stejně jako ukládání kolagenu a elastinu, což je zásadní pro udržení krásy a také mladistvost pleti. Mnoho dodavatelů aktivně využívat přírodní ingredience, jako je jojobový olej, olivový olej a také nápravná vitamíny a, E, stejně Jako F. Všechny tyto potřebné součásti jsou obsaženy v rozmazlování krém.

Nicméně, aby pro nehty růst zdravé a vyvážené a také nádherný, nezapomeňte o krmení a klimatizace folikulu. V této situaci, to by mohlo být vhodné využít prep funguje na základě všech-přírodní složky a vitamíny. Budou zlepšit problém nehtů, stejně jako dělá kůžičku pružnou. Například, krém může být obohacen o avokádový olej, allantoin, vitamíny k a E, které propagují zdravý a vyvážený rozvoj nehty. Přípravek podporuje obnovu a zastaví vzhled otřepů, stejně jako pomáhá udržovat zdravé a vyvážené kůži, stejně jako ji naplňuje užitečných materiálů. Živiny vzorec další položka se skládá z světlicový olej, z hroznových jadérek, stejně jako vitamíny E, stejně jako E, které ujistěte se, že vývoj dlouho a také pevné nehty.

Tipy pro ošetření nehtů v zimě

Tipy pro ošetření nehtů v ziměZimních měsících, pokožka je náchylná k otokům, a nehty poškození, otupělost a línání. To je jako výsledek potřebovali mít ve Sbírce hojivé a regenerační dokončovací práce. Pokud byste měli objevit jedinečné způsoby, aby se zabránilo odlupování off nehty, vezměte na vědomí, položek, včetně vitamínů a také aminokyselin. Prostředky k posílení nehty, jako příklad, pro křehké a také popraskané nehty Nailtrition obsahuje vitamín b, pšenici bílkoviny, stejně jako bambus esence, které zlepšují nehty s minerální soli a křemíku. Tímto naznačuje, nehty jsou pevné a také rychleji rostou. Také pro scrubed nehty ideální nástroj pro Nail Ochranu. Zahrnuty v jeho make-up vitamin E podporuje jejich růst, ale bílkoviny lepidla se pohybuje mezi nimi, brání dalšímu dělení.

Kromě odborné zařízení, prosím, soustředit se na dietu. S cílem posílit vaše nehty, budete muset vzít v potravinách, skládající se z selen, křemík, síru. Selen je obsažen v olivy, vejce, mořské řasy, česnek. Křemíku by mohlo být nachází v banány, hlávkový salát a také petržel, rybíz, zelené fazolky. Síra zůstává v sýr, vejce a také maso, ryby, hrášek, zelené fazole, ovesné vločky.

Výběru těchto nebo jiných léků, nezapomeňte, že můžete začlenit zařízení různých značek pod jednou léčby není žádoucí. To je způsobeno tím, že interakce soukromého komponenty by mohlo způsobit nerovnosti a nepředvídatelné reakce. Dnes, tam jsou velké množství položek, které pomoci vyřešit problém zcela suché kůže a také lámavé nehty, ale zásadní věc je vybrat ty zařízení, která budou pomáhat v období, produkoval dobře zavedené firmy.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here