Dental Whitestrips – recenze – cena – názory – diskuze – lékárna – kde koupit

dental-whitestrips

4.5/5 - (16 votes)

Dental Whitestrips, péče o zuby i celou dutinu ústní je nedílnou součástí každodenního života. Čištění zubů, jejich ošetřování pomocí mezizubních kartáčků, zubních nití, ústních vod a ostatních přípravků, tohle vše používáme, jen abychom měli zuby bílé, krásné a svěží. Děláme vše, co se dá, abychom měli zdravý a krásný chrup, ale stejně nemají vzhled dle našich představ? Kouříte a rádi byste se zbavili nažloutlých skvrn na zubech? Statistika nám říká, že mezi nejčastější diskuze na internetových portálech patří ty, které se týkají našeho vzhledu, zdraví, kvality života a většina z nás touží po zářivém hollywoodském úsměvu.

My vám pomůžeme ho získat! Už nemusíte vynakládat nemalé částky za bělící procedury, objednávat se a čas strávený u stomatologa můžete využít lepším způsobem.  Novinkou na trhu je přípravek který je určený k bělení zubů pro domácí užití. Recenze na tento produkt naleznete v diskuzních fórech na webu. S Dental Whitestrips si můžete zuby pohodlně vybělit doma. Produkt je jedničkou na trhu a jeho cena je nyní zvýhodněna o 50%.

Dental Whitestrips – recenze – diskuze – forum – výsledky

Dental whitestrips - recenze - diskuze - forum - výsledkyDíky zvýšené konzumaci nápojů, především slazených minerálních vod, dále sladkostí a v neposlední řadě kouření se na sklovině vytváří pigment. Váš chrup dostává žlutý odstín, který pro náš úsměv není vůbec pozitivní. Jakmile se žlutý odstín jednou objeví, špatně se ho zbavujeme. Jediným řešením, jak pomoci jsou bělící přípravky na zuby.

Dental Whitestrips jsou bělící proužky s šetrnou metodou bělení a obsahují bambusové výhonky, glicerín, vodu a extrakt z aloe. Výrobek je 100% přírodní a nepoškozuje v žádném případě sklovinu a nezpůsobuje citlivost zubů. Nejsou štiplavé, naopak jsou velmi příjemné. Produkt umožňuje, zvolit si stupeň bělosti zubů dle požadavku. Určitě oceníte snadnou aplikaci přímo u vás doma a jeho rychlé výsledky.

Dental Whitestrips recenze mohou pomoci lidem, kteří jsou váhaví, neumí se rozhodnout a nevěří v pravost přípravku. Tyto recenze přinášejí zkušenosti zákazníků s jejich výsledky bělícího přípravku. Diskuze na internetu a diskuzní fórum jsou plně k dispozici pro každého z nás. Recenze jsou bohužel zatím omezené a je to dáno tím, že se jedná o novinku na trhu. Ovšem přináší sebou spokojenost zákazníků a pozitivní životní příběhy, což je pro nás velmi důležité. Diskuze a fórum na téma bílé zuby už nebude třináctou komnatou.

Oficiální stránky: www.dental-whitestrips.cz

Dental Whitestrips – účinky – zkušenosti –  funguje

Dental whitestrips - účinky - zkušenosti - fungujeBělejší zuby již za 14dní, to je Dental Whitestrips! Zajímá vás, jak tento revoluční přípravek funguje? Jeho aplikace je velmi jednoduchá, ovšem ze zkušenosti víme, že se musí dělat opatrně a precizně.

V Balení je 28 sáčků s jednorázovými bělícími proužky. 14kusů delších proužků na horní zuby, 14kusů kratších proužků na dolní zuby. Po vypláchnutí ústní dutiny přiložte proužek s gelem na povrch zubů a pevně k nim přitiskneme. Okraje bělících proužků přehneme pečlivě přes zuby, gel by měl být rovnoměrně po celém povrchu zubů a měl by zaplnit mezery mezi nimi. Aby byly účinky co nejlepší, necháme proužky působit aspoň 30minut. Po uplynutí doby bělící proužky sundáme a ústa si vypláchneme vodou. Pokud na zubech zůstanou zbytky gelu, odstraníme je pomocí prstů. Je to velice snadné a zvládne to opravdu každý. Stačí se jen držet pokynů v příbalovém letáku.

Dental Whitestrips účinky jsou skutečně zaručeny.  Je určen pro všechny typy zubů a zaručuje 100% vybělení. Takže neváhejte, vyzkoušejte a předejte své zkušenosti zase dál. Nebudete litovat ani minutu, protože produkt opravdu funguje!!!

Dental Whitestrips – cena – prodej

Dental whitestrips - cena - prodejJak je možné, že slavní herci, zpěváci a moderátoři mají tak krásný chrup? Nic na tom není, jen už objevili kouzlo našich bělících proužků. I vy se můžete pyšnit zářivě bílým úsměvem, který tak obdivujete u ostatních. Nemusíte mít žádné obavy, že utratíte spousty peněz za bělící procedury. Vše, co budete potřebovat, jsou bělící proužky.

A jaká je tedy cena Dental Whitestrips, se kterým přišel na trh tým profesionálních dentistů? Je neodolatelná v porovnání s její kvalitou. Produkt je klinicky testován a jeho prodej byl dále rozšířen také do ČR. Zde se setkal s velmi pozitivními ovacemi jeho uživatelů. Zakoupit ho můžete pohodlně z domova, jeho prodej se pro vás stane pravidelným nákupem a cena vás zaručeně dostane.

Tento báječný produkt budete chtít mít doma okamžitě. Cena Dental Whitestrips  je nyní s bezkonkurenční slevou 50%. Nabídka je limitovaná, tak neváhejte!!!

Oficiální stránky: www.dental-whitestrips.cz

Dental Whitestrips –  kde koupit – heureka – lékárna – prodejna

Dental whitestrips - kde koupit - heureka - lékárna - prodejna

Také vás zajímá, kde se dá sehnat tak perfektní produkt, který zlikviduje jednou pro vždy žluté pigmenty z vašich zubů a vykouzlí nám zářivě bílý úsměv? Dental Whitestrips je výborným pomocníkem každého z nás. Kde koupit Dental Whitestrips? Ptá se každý, koho trápí žluté zuby a jsou pro ně schopni obětovat pár procent své mzdy. Dnešní doba skýtá mnoho výhod a nikomu se nechce vytáhnout ani paty z domu, když nemusí. Přeplněná prodejna s frontami lidí, lékárna, která je daleko? Kde koupit rychle, kvalitně a co nejlevněji? Nejznámějším nákupním rádcem na českém internetu je portál Heuréka, momentálně však jedinou možností, kde zakoupit produkt je na oficiální internetová stránka výrobce.

S krásně vyběleným zuby získáte větší sebevědomí a budete se více usmívat na svět!

SHARE

22 COMMENTS

  1. Vždycky jsem si přála zářivý úsměv, který denně vídám v televizi. Myslela jsem si, že ho docílit jen nákladnými bělícími procedurami. Až jsem na internetu objevila Dental whitestrips. Doufala jsem, že se výsledek dostaví po uplynutí léčebné doby (28dní), ale nečekala jsem, že účinky budou tak rychlé a přijdou již za 4dny. Jedná se o 28 bělících proužků. Musím říct, že jsem vyzkoušela dost přípravků na ústní hygienu, ale Dental whitestrips předčil mé očekávání. Okolí se mě ptalo, jak jsem to udělala, že mám tak zářivý úsměv. Doporučila jsem jim bělící proužky Dental whitestrips.

  2. Je mi 46let a od svých 16let kouřím. V manželství se svou ex jsem neregistroval své zuby a nějakým způsobem jsem neřešil jejich nažloutlou barvu. Nicméně po rozvodu a při seznamování se svou nynější partnerkou jsem řešil jak vzhled, postavu, šatník, tak i svůj chrup. Vzhledem k tomu, že kouřím 30let jsem bělícím produktům nedával moc šancí. Proto, když jsem odzkoušel, co se dalo. Řekl jsem si, že člověku, který celý život kouří, už nic nepomůže. Okolím mi bylo doporučeno navštívit specialistu na zubní hygienu. Nabídli mi bělící proceduru přímo v ordinaci, která trvá dost dlouho a ceny se pohybuje v tisících korunách. Byl jsem už nalomený, že se objednám a v tom jsem potkal známou, která mi vychvalovala Dental whitstrips. Okamžitě jsem sedl k internetu a našel si ten zázračný přípravek. Jakmile dorazil, vyzkoušel jsem jeho účinky a po několika dnech jsem byl šokován! Je naprosto skvělý a můj chrup je viditelně o několik odstínů hezčí. Doporučuju!

  3. Moc, moc, moc Dental whitestrips doporučuji všem, kteří mají tzv. zubní komplex a potřebují zvednout sebevědomí. Jedná se o jedničku na trhu a je bezkonkurenční. Jsem moc spokojená.

  4. Po porodech se mi šíleně zhoršil chrup a to jsem jedla zdravě a dodávala do těla dostatečné množství vitamínů a vápníku. Bohužel ani mně se nevyhnuly žluté skvrny na zubech. Začala jsem zuby skrývat, nesmála jsem se naplno, vždycky jsem se musela hlídat, aby nešly vidět. Manžel mi k narozeninám daroval Dental whitestrips a mé obavy z toho, že se někdy neuhlídám, byly ty tam. Po aplikaci mám nyní krásně zářivý bílý úsměv, jaký jsem vždycky měla. Má výborné účinky a bělící proužky lze používat doma nebo na cestách. Jsem moc ráda a určitě vřele doporučuji.

      • Proužků je v balení 28, jsou jednotlivě baleny a je jich 14kusů na dolní chrup a 14kusů na horní chrup. Rozlišují se tím, že na horní zuby jsou delší a na dolní zuby jsou kratší. Dental whitestrips se aplikuje na vyčištěné a vypláchnuté zuby. Necháte působit 30minut a je hotovo. Po několika dnech můžete pozorovat změny.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here