Valgosocks – recenze – cena – diskuze – lékárna – kde koupit

valgosocks1

Valgosocks – recenze – cena – diskuze – lékárna – kde koupit
4.56 (91.25%) 16 votes

Představujeme Vám zcela revoluční novinku v boji proti vbočenému palci na nohou – Valgosocks. Pokud i Vás trápí vbočený palec, který nejenom že pekelně bolí, ale taky nehezky vypadá, přečtěte si následující článek, ve kterém Vá představíme ortopedický fixátor, který zaručeně funguje. Proč je tak unikátní, jak se používá, jaká je jeho cena, kde ho koupit, recenze diskuze a mnohé další v následujícím článku.

Valgosocks – recenze – diskuze – forum – výsledky

Ať už je příčina Vašeho vbočeného palce na nohou jakákoliv, Valgosocks si s tímto neestetickým problémem poradí. Mnohé pacienty netrápí ani tak vzhled, ale spíše bolesti, které jsou s touto deformitou spojené. Výrobek nejenže dokáží vbočený palec vrátit do původního anatomického postavení, ale také bojují s nejčastější příčinou a to s plochými chodidly. Na základě důkladných studií příčin vzniku vbočeného palce odborníci z řad ortopedů bylo zjištěno, že právě plochá chodidla za tuto deformitu nesou odpovědnost. Dalšími rizikovými faktory jsou dědičné predispozice, časté nošení vysokých podpadků či nevhodně zvolená úzká obuv. Recenze a diskuze spokojených zákazníků Valgosocks ukázaly, že tento produkt si poradí jak s vbočenými palci tak s plochou nohou. Tyto dva problémy tak můžete vyřešit najednou! Výsledky uživatelů ostatně mluví za vše!

Valgosocks - recenze - diskuze - forum - výsledky

 • Petra H.: “Vbočený palec mě trápil už od útlého mládí a vyzkoušela jsem snad všechno dostupné kromě operace. Zakoupené fuxátory nebyly vůbec pohodlné, nevešly se do boty nebo nešly vůbec nasadit. Když jsem však zakoupila výrobek, mé dojmy byly hned pozitivní. Jednak se jednoduše nasazovaly, vůbec jsem o nich nevěděla, ale hlavně-výsledky byly znatelné jiš za 14 dní. Bolesti polevily mnohem dříve.Pravidelným nošením jsem se tak za necelé 2 měsíce zbavila problému, který jsem řešila několik let, neuvěřitelné. Doporučuji.”
 • Michaela456: “O výrobku mi řekla švagrová, když uviděla moje nohy na plaveckém bazéně. Nechtěla jsem ji věřit, že nějaké pnožky budou fungovat na takovou komplikovanou deformaci nohou. Nakonec mi ale korekční ponožky půjčila a já hned po nasazení ucítila obrovskou úlevu. Palec mi konečně přestal tlačit na vedlejší prs, během pár dní mi zmizly otlaky a do měsíce jsem viděla první posun palce. Samozřejmě, chůze byla pro mě mnohem jednodušší a bezbolestná. Švagrové jsem za recenze vděčná a už jsem si koupila své balení produkt. Nejen u mě tedy zafungovaly, doporučuji.”
 • Věra66: “Hledala jsem dlouho, ale nakonec našla. Pomohly mi recenze, diskuzni forum a výsledky uživatelů. Výrobek se skvěle nosily, byly pohodlné, diskrétní i v letních sandálích, ale hlavně fungovaly. Navíc, ušeřila jsem spoustu penež za invazivní zákrok a následné rehabilitace, nemluvě o času. Produkt, investice, která se opravdu vyplatila.”

Oficiální stránky: www.valgosocks.cz

Valgosocks – účinky – zkušenosti – funguje

Valgosocks - účinky - zkušenosti - fungujePodstata tohoto ortopedického korektoru je velice jednoduchá, avšak zároveň unikátní. Valgosocks díky svému jedinečnému tvaru a inovativnímu materiálu dokáží napřímit zpět palec a jeho kloub, zbavit od bolesti, poradí si s plochým chodidlem a zároveň o nich ani nevíte. Padnou na každou velikost chodidla a umožní přirozený pohyb i přes potřebnou fixaci, jsou tak vhodné i na 24hodinové nošení.

Valgosocks funguje opravdu rychle, prvích výsledků si lze všimnout již během pár dní a za zhruba měsíc se hlavní kloub palce vrací do původní anatomické pozice. Účinky jsou tak trvalé se stálým efektem a zkušenosti uživatelů také ukázaly, že proces je naprosto bezpečný a bezbolestný. Hovoříme tak o velice efektivním řešení, které opravdu funguje, má výsledky a je za minimální cenu.

Valgosocks – cena – prodej

Valgosocks - cena - prodejValgosocks jsou zcela unikátním produktem a proto je jejich prodej směřován výhradně na oficiální stránky. Nikde jinde tento produkt neseženete. Tento fakt může být pro někoho omezující, ale my v tom vidíme především přednost. Jednak Vám oficiální stránky ručí za originalitu výrobku a taky v současné době nabízí Valgosocks se slevou 50%. Stačí navštívit www.valgosocks.cz, vyplnit své iniciály a telefonní číslo a o vše ostatní se postarají operátoři, keří Vás obratem kontaktují. Prodej výrobku je tak velice jednoduchý. Dodání je bleskurychlé a navíc je možno využít dobírky, tedy žádná platba předem. Jak už jsme psali, cena je bezkonkurenční, nyní pořídíte pár výrobek za 990Kč. V porovnání s konkurenčními výrobky či invazivním zákrokem nebo jinými procedůrami je cena zlomková.

Výhody a nevýhody produktu:

Výhody:

 • unikátní tvar a materiál, patentovaný a osvědčený produkt
 • efektivně upravují vbočený palec a zároveň řeší příčinu-plochá chodidla
 • bezbolestná náprava deformity
 • naprosto bezpečné používání bez vedlejších efektů
 • viditelné výsledky již během jednoho měsíce, úleva od bolesti podstatně rychleji
 • stabilizace chodidla, správné rozložení váhy
 • neovlivňuje ohebnost nohou
 • diskrétní v rozmanité obuvi
 • velice příjemné, vhodné pro 24hodinové nošení
 • univerzální nastavitelná velikost
 • zaručují trvalý efekt

Nevýhody:

 • k dostání pouze na oficiálních stránkách prodejce

Valgosocks – kde koupit – heureka – lékárna – prodejna

Valgosocks - kde koupit - heureka - lékárna - prodejnaUrčitě vás zajímá, kde koupit tak skvělý produkt? Při hledání zdrojů, kde koupit Valgosocks, může být jedním z častých nápadů nákup přes internetový portál Heureka, v lékárně či v jiné prodejně. Prodejna a lékárna to není v dnešní době zrovna pohodlný nákup. Nabízí se otázka kde koupit rychle, kvalitně a nejlevněji? Momentálně je však jedinou možností, kde tento gel zakoupit, oficiální internetová stránka výrobce.

Pokud snad stále váháte nad pořízením tohoto pomocníka, rozhodli jsme se pro Vás sestavit tabulku výhod a nevýhod tohoto produktu. Pokud Vás nepřesvědčí ani toto, navštivte hromady recenzí a diskuzí na internetu, kde jsou již tisíce spokojených zákazníků, kteří mají s Valgosocks jen ty nejlepší výsledky. Ostatně vyzkoušejte a uvidíte.

SHARE

13 COMMENTS

 1. Vbočené palce jsem nejspíše zdědila, protože touto nehezkou deformitou trpí téměř celá rodina. Nikomu se však nepodařilo přijít na něco, co by opravdu na vbočené palce fungovalo. Vyzkoušeli jsme opravdu mnoho preparátů od mastí, krémů, přes ortopedické vložky, fixátory a jiné korekční pomůcky až po akupunkturu a rehabilitace. Něco sice pomohlo dočasně od bolesti, ale nic nevrátilo palce do původní polohy. Až jsem jednou na internetu narazila na ValgoSocks a překvapily mě svým jednoduchým principem. Objednala jsem jeden pár a za pár týdnů bylo po problému. Teď už je ValgoSocks vybavena celá rodina a všichni si tyto ponožky chválí. Doporučuji.

 2. Dobrý den, můžete prosím prozradit, kde jste na ponožky narazila? Také trpím vbočenými palci a ta bolest už je k nevydržení. Děkuji.

 3. Kvůli vbočenému palci jsem těžko sháněla boty, které by mi nebyly těsné, ale pohodně se nosily. Zvláště v zimě to bylo problematické, protože přece jenom v otevřených botech je více prostoru. Palec mě tlačil tak, že jsem nemohla ujít větší vzdálenosti a otlaky byly příšerné. Ke všemu trpím ješte na ploché nohy, takže shánět boty byl opravdu horor. Kamarádka z jógy mi ale doporučila ValgoSocks, které také používala a dokonce v nich i cvičila. Efekt byl znatelný už po pár dnech, kdy se mi ulevilo od bolesti a palce se začly pomalu vracet tam kde patří. Pravidelným denním nošením se mi spravily nejenom palce, ale také celé postavení chodidla včetně ploché nohy. Dnes už nemám problém ani v kozačkách a ty jsem si nemohla dovolit několik let. ValgoSocks bych už nevyměnila.

 4. Vůbec nemusíte nic měřit, ponožky jsou univerzální, takže padnou každému. Díky suchým zipům nastavíte požadovanou velikost a vůbec nikde netlačí.

 5. Vbočenými palci jsem trpěl také. Každopádně dnes už je to díky ValgoSocks minulost. Ponožky jsem viděl u manželky, které pomohly a tak jsem si je půjčil. Naštěstí jsou pomocí suchých zipů nastavitelné a atk bez problémů padly i mě. Na noze jsem o nich ani nevěděl a kolikrát jsem v nich i spal. Za pár týdnů se mi palce postupně vrátily do původní pozice a celý proces nebyl vůbec bolestivý. Každopádně doporučuji.

 6. Vbočený palec mě trápil už od útlého mládí a vyzkoušela jsem snad všechno dostupné kromě operace. Zakoupené fuxátory nebyly vůbec pohodlné, nevešly se do boty nebo nešly vůbec nasadit. Když jsem však zakoupila ValgoSock, mé dojmy byly hned pozitivní. Jednak se jednoduše nasazovaly, vůbec jsem o nich nevěděla, ale hlavně-výsledky byly znatelné jiš za 14 dní. Bolesti polevily mnohem dříve.Pravidelným nošením jsem se tak za necelé 2 měsíce zbavila problému, který jsem řešila několik let, neuvěřitelné. Doporučuji.

 7. O ValgoSocks mi řekla švagrová, když uviděla moje nohy na plaveckém bazéně. Nechtěla jsem ji věřit, že nějaké ponožky budou fungovat na takovou komplikovanou deformaci nohou. Nakonec mi ale korekční ponožky půjčila a já hned po nasazení ucítila obrovskou úlevu. Palec mi konečně přestal tlačit na vedlejší prs, během pár dní mi zmizly otlaky a do měsíce jsem viděla první posun palce. Samozřejmě, chůze byla pro mě mnohem jednodušší a bezbolestná. Švagrové jsem za recenze vděčná a už jsem si koupila své balení ValgoSocks. Nejen u mě tedy zafungovaly, doporučuji.

 8. Chtěla bych se zeptat, z jakého materiálu jsou ponožky? Mám totiž hrozně cuítlivou pokožku a bojím se vyrážky. Děkuji.

 9. Hledala jsem dlouho, ale nakonec našla. Pomohly mi recenze, diskuzni forum a výsledky uživatelů. ValgoSocks se skvěle nosily, byly pohodlné, diskrétní i v letních sandálích, ale hlavně fungovaly. Navíc, ušeřila jsem spoustu penež za invazivní zákrok a následné rehabilitace, nemluvě o času. Valgosocks, investice, která se opravdu vyplatila.

 10. Myslím, že Vaše obav jsou zbytečné. ValgoSocks jsou příjemného materiálu, který je poddajný, ale zároveň drží nohu ve správném postavení, taky je certifikovaný a u mě ani u švagrové nebyl žádný problém. Pokud máte ale pochybnosti, kontaktujte oficiálního prodejce na http://www.valgosocks.cz. Hezký den, Míša.

 11. U mě ValgoSocks taky zafungovaly. Chodidla mě přestaly bolet už po týdnu a dokonce jsem dostala pochvalu i od své lékařky, která si všimla, že má chodidla už nejsou tak plochá. Největší benefit vidím v tom, že nemusím složitě hledat boty, které mě nebudou tlačit. Dnes už nosím jen podpůrné vložky a občas si ponožky nasadím jen preventivně.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here