Magic Antenna – recenze – cena – diskuze – názory – kde koupit

Magic Antenna - recenze - cena - diskuze - názory - kde koupitEdit Krátký Magic Antenna článekJak Můžete Použít Apple Tři Komponenty: Propojení Svého Apple TVConfiguring Apple TVEnjoying ContentCommunity Q&APřipraven snížit drát a zdarma na váš cena vlastní z nadbytku komerční pořady? S Apple , můžete si pronajmout nebo koupit high-definition recenze filmy, poslouchat podcasty, stream Netflix, Hulu, názory stejně jako další videoklip, podívejte se sportovních aktivit, dokonce i přístup k hudbě a také fotografie na váš počítačový systém, to vše z pohodlí vaší pohovky. Tento krátký článek bude určitě ukázat vám nejlepší způsoby, jak diskuze nastavit a využít své Apple TV a začít těšit v televizi ještě jednou.Část1Váš Apple TVObrázek označeny Pomocí Apple Krok 11.

>>> Magic Antenna cena -50% <<<

Magic Antenna – recenze – diskuze – forum – výsledky

Rozbalte Magic Antenna Apple TV. Nastavit v blízkosti vaší televize, recenze přístup k moci, a pokud je využití bezdrátové sítě (volitelně), ethernet port.Nepokládejte Apple TV Magic Antenna recenze kromě jiných digitálních zařízení, a také nedávejte objekty na vrcholu Apple . Pokud tak učiníte, může vytvořit přehřátí nebo rušení bezdrátového signálu.Obraz s názvem Využití Apple Krok 22Připojte kabel HDMI televize. Umístěte jeden konec kabelu do recenze portu na zadní straně.

Apple TV a druhý konec do HDMI portuvaší televize.Poznámka: tento článek bude popisovat přímé připojení k vaší televizi.Magic Antenna - recenze - diskuze - forum - výsledky Pokud využívající přijímač, popsat výrobce pokyny, ale obecně, přijímač bude umístěn v mezi Apple TV a televizi.Apple diskuze forum výsledky rovněž nabízí diskuze forumvýsledky digitální audio výstup. Pokud používáte, připojte jeden konec TOSLink drát Apple a různé další konec recenze digitální audio vstupu na vašem televizoru.Obrázek označeny Pomocí Apple Krok 33Připojte ethernetový kabel. Pokud jste využitím kabelové sítě, připojte Apple TV k portu ethernet s správné kabely.Apple má integrovaný 802.11 Wi-Fi, které.

Magic Antenna – zkušenosti – funguje – názory

Magic Antenna - recenze - cena - diskuze - názory - kde koupitPřipojte napájecí kabel. Když vaše další odkazy zůstanou Magic Antenna zkušenosti na svém místě, zkušenosti připojte malý konec napájecího kabelu do funguje Apple napájecí port, a také různé jiné Magic Antenna přímo do blízkosti zdroj názory elektrické zásuvky.Fotografie s názvem Použití Apple Krok 5Pokud je to vaše první konfigurace Apple TV, měli byste vidět zkušenosti na obrazovce konfigurace. Pokud ne, podívejte se, jak funguje vydělat jisté, že každá věc je zapojen názory správně, a že jste vybrali správný vstup.Součástí2Nastavení Apple právo Používat Apple TV, Krok 61Pochopit váš Apple Remote. Budete využívat tétoprovádět prakticky všechny funkce na Apple TV.Využijte černá prsten se pohybovat šipkami nahoru, dolů, vlevo a také vpravo.

Stříbrné tlačítko v zařízení kruhu je tlačítko „Vybrat“,které budete určitě používat pro výběr možností nabídky, zadejte zprávu postav, a také mnohem více.Tlačítko Menu vyvolá menu, nebo záda vás na předchozí zobrazení.Stiskněte a také držet Menu pro návrat do hlavního menu.

Magic Antenna – cena – prodej

Stiskněte Magic Antenna a také držet Menu při prohlížení flick přístup zavřené titulkyPlay/Pause spínač dělá jen to!Stiskněte a podržte Menu a také šipku Dolů pro resetování Apple cena prodej. Při resetování Apple TV stavová kontrolka bude jistě blikat rychle.Spárovat dálkový ovladač s Apple TV, tisku a také držet spínače Menu a šipka Vpravo po dobu 6 sekund. Magic Antenna - cena - prodejTím se zabrání Apple TVod řízen jiných dálkových ovladačů.Mějte na paměti, že tam je cena-zdarma app, App Shop (obratně nazývá „Remote“), které nabízejí všechny funkce Apple Remote, a také mnohem cena prodej více. Pokud máte apple iphone nebo iPad, je to fantastický doplněk k Apple zážitek Všimněte si, že Apple Remote není univerzální ovladač. Budete stále chtít regulovat hlasitost, stejně jako další funkce vaší televize nebo přijímače dálkového ovládání.Obrázek oprávněn.

  • Používat Magic Antenna cena Apple TV, Krok 72Připojte se k vaší bezdrátové síti. Pomocí pokynů na obrazovce, vybrat si své bezdrátové sítě z menu.
  • Pokud je vaše síť skrytá, zadejte název sítě. Pokud vaše síť je vybrána možnost, zadejte heslo (pokud používáte jeden), když se spustí, klepněte na tlačítko Hotovo.Pokud nechcete využívat server pro vaši síť,
  • byste jistě měli přiřadit IP adresu, masku podsítě, router adresa, a také adresu DNS v současné době.Obraz s názvem Použití Apple Krok 8.

>>> Magic Antenna cena -50% <<<

Magic Antenna – kde koupit – heureka – prodejna

Magic Antenna - kde koupit - heureka - prodejnaNastavit Pobytu Sdílení. Pro přístup k písní a videa na počítači Magic Antenna kde koupit systém, který prodejna využívá Apple , bude využívat Bydliště Sdílení.Navázat Bydliště Sdílení na Apple Magic Antenna TV. Z hlavního heureka menu, vyberte Nastavení, poté vyberte Sdílení Domu. Zadejte své Apple ID, stejně jako heureka hesla.Nastavit Sdílení .

Domu na iTunes. Z Dokumentů, menu, vybrat si Bydliště, Sdílení &gt; Zapnout domácí Sdílení. Do stejnéApple ID, stejně jako heslo, které jste použít pro Apple TV.SoučástíPotěší v MateriáluObraz s názvem Použití Apple Akce 91Viz šlehne habaděj! kde koupit.

 S iTunes na Apple TV, máte přístup k nejnovější filmy zcela rozlišení 1080p (v3) nebo 720p rozlišení (v2). Pomocí funkcí webového prohlížeče, můžete nahlédnout filmy, si je pronajmout, nebo si je pro své sbírky. [1] Zatímco v podstatě všechny webové obsah v iTunes může být zobrazilo, několik filmů nemohl být pronajímán– koupil jen-pro první týdny po uvedení do iTunes. Nakonec, většina by mohla být pronajaty. Občas, film bude k dispozici k pronájmu nebo akvizici.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here