Ling Fluent – cena – diskuze – názory – kde koupit – recenze – výuka jazyků

Ling Fluent - cena - diskuze- kde koupit - recenze - výuka jazyků

Ling Fluent – cena – diskuze – názory – kde koupit – recenze – výuka jazyků
4.21 (84.17%) 24 votes

Určitě se mnoho z vás pokouší naučit druhý jazyk. Výuka jazyků v našich školách není moc kvalitní a pak často hledáte různé drahé kurzy, které také často nejsou tak kvalitní. Cena těchto kurzů je opravdu vysoká. Nejlepší je, když probíhá diskuze na nějaké téma mezi rodilým mluvčím a zájemcem o to se naučit druhý jazyk. Ling Fluent je metoda, kterou vynalezl pan Leo Anders, který zaručuje, že pomocí jeho metody se naučíte základy jazyku za 14 dní. Metoda pomohla již tisícům lidí na světě naučit se jakýkoliv jazyk na světě a to díky této úžasné metodě. Určitě znáte takové ty kurzy, kde se všeche biflujete nazpaměť a pak si stejně nic nepamatujete. Recenze na takové kurzy bývají bídne a podle toho také vypadají výsledky. Ling Fluent sklízí obecně názory, že kurz má veliký potencál.

Ling Fluent – recenze – výsledky- diskuze – forum

Ling Fluent nabízí, že zvládnete základy jakéholovi jazyka do 14 dnů.

Ling Fluent - recenze - výsledky- diskuze - forumDíké tomotu faktu se můžete posunout v kariérních žebříčcích opravdu velice rychle a váš šéf bude s vámi možná i nachvilku spokojený. Nebudete mít žádný problém se základně dorozumnět v jakékoli zemi na světě. Třeba si zařídíte hotel, taxi nebo si objednáte jídlo v nějaké báječné restauraci, kde vám překvapený číšník třeba poradí místní specialtu. Diskuze ve které se ztrácí, na to už zapomeňte. Od chvíle, kdy výrobek vyzkoušíte budete mít výborné výsledky jak v komunikaci přes počítač, tak v té mluvené. Je také dobré navštívit nějaké to forum a přečíst si nějaké ty recenze a jaké výsledky mají lidi s produktem obecně. My jsme to udělali za vás a jednu vám přinášíme:

Ling Fluent recenze:“Již od základní školy jsem měl problém s učením se jazyků. Výsledky jsem měl vždy hrozné a učitelky si semnou nevěděli rady. Chtěl jsem se posunovat v kariéře a k tomu bylo opravdu nutné si naučit anglický jazyk. Ten jsem se naučil za měsíc s novou metodou na kterou jsem dříve četl nějaké ty recenze. Recenze jsem měl vždy rád, protože je píše člověk, který si celým tím procesem prošel a tudíž ví kde jsou úskalí produktu a tak dále. Po tom co jsem se naučil výborně anglicky, jsem se rozhodl o další výzvu. Tentokrát byl na řadě jazyk německý a i ten jsem dokázal ovládnout za pár měsíců.

Ukázka toho, že jsem se naučil jak jsem chtěl, bylo to, že jsem se domluvil s přítelkyní mého syna bez větších problémů Výrobek mohu doporučit těm, kteří se ještě nezvládli naučit druhý jazyk. Nezoufejte není to vůbec těžké!“ Toto byla rezence pana Karla, který jak sám říká má výsledky velice dobré a doporučuje výrobek všem.

Oficiální stránky: www.ling-fluent.cz

Ling Fluent – funguje- zkušenosti – účinky

Zkušenosti s jazykem, který se chcete naučit vůbec nemusíte mít žádné. Zkušenosti budete jen získávat! Funguje to tak, že bude listovat kartičkama se slovy, které budete mít v daném jazyce i v rodném. Slovo uslyšíte v obou jazycích a táke uvídte situaci, ve které se slovíčko užívá. Tato metoda funguje opravdu velice dobře a její účinky překvapí nejednoho lingvistu. Jaké jsou tedy účinky této metody?

Ling Fluent - cena - diskuze- kde koupit - recenze - výuka jazyků

Ling Fluent účinky: Bude pro vás hračkou se dorozumnět v dané zemi, ve které se jazykem mluví. Již nebudete smutně koukat a snažit se domyslet si co asi ta osoba, která na vás už minutu mluví říká. Dále si procvičíte mozek, který již od doby co jste vyšli ze školy ne zrovna funguje tak jako dříve. Poté se také budete moci pochlubit u vašich známých, že jste se naučili něco nového a sklidíte možná i obdiv u vašeho partnera, nebo někoho kdo je vám blízký.

Ling Fluent – prodej- cena – výuka jazyků

Ling Fluent - prodej- cena - výuka jazykůProdej Ling Fluent je možný jen po časově omezenu dobu a je také omezený počet kusů toho online kurzu. Výuka jazyků bývá provázena jednou velice nepříjemnou věcí. Jejich cena… Cena a výuka jazyků, když slyšíte tyto dvě věci říkáte si kde na to máte brát peníze, nebo dokonce i kde na to máte brát čas… Výuka jazyků bývá často velice náročná na váš rozvrh a je velice těžké si vyhradit čas pro nějaký ten kurz. Proto se vám bude líbit přístup kurzu. Tento kurz můžete dělat kdykoliv se vám zachce a nebudete závislí na žádném instruktorovi.

Ling Fluent cena: Cena produtku je velice příjemná pro kohokoliv. Pro studenty, kteří neměli to štěstí na dobrou učitelku. Pro člověka, který potřebuje jazyk ve svém zaměstnání. Pro odvážného cestovatele, který se chce dorozumnět s místními a také pro aktivní důchodce, který touží na to koukat na filmy v jazyce ve kterém byly natočeny a nebo prostě někdo z rodiny bydlí v zahraničí a chce navázat lepší kontakt.

Oficiální stránky: www.ling-fluent.cz

Ling Fluent -prodejna – heureka – kde koupit

Ling Fluent -prodejna - heureka - kde koupitLing Fluent jsem vám tedy již představili a teď vám ukážeme kde tento kurz koupit. Heureka je server na kterém kurz nenajdete. Heureka hledá jen spotřební zboží a jazykové kurzy spotřební zboží není. Prodejna Ling Fluent je pouze na na oficiálních stránkách. Na stránce vyplňte ve formuláři vše potřebné a pak už jen s chutí do učení!

Výhody:

 • Metoda pomohla již tisícům lidí
 • Kurz není monotóní
 • Nejde jen o memorizaci slovíček
 • Po 14 dnech budete umět základy jazyku
 • Záleží na vás kdy se budete chtít učit

Nevýhody:

 • Pouze k dostání na jedné internetové stránce
SHARE

16 COMMENTS

 1. Moc mi tento kurz pomohl. Je opravdu jiný oproti ostatním a jeho metodika je velice revoluční. Určitě si myslím, že kdyby ho zavedli ve škole, tak děcka maj samí jedničky.

 2. Ve škole jsem měla samé pětky a čtyřky a učitelky mě fakt neměli rádi a mysleli si jak jsem blbá. Pak jsem narazila na Ling Fluent a angličtinu jsem se naučila cca za měsíc. Dneska umím líp jak plno mých bejvalích spolužaček a ptaj se mě jak jsem to udělala 😀

  • Čus Veru, hele kurz je fakt hodně zábavnej a rozhodně tě bude bavit. Tuhle metodu vymyslel nějakej týpek a používá jí hodně lidí. Funguje to přes internet, takže se můžeš učit kdy budeš chtít je to na tobě. Při tom kurzu uvidíš různý karty a pak uslyšíš jak se vyslovuje a taky v jaký situaci se používá. Myslim, že je to fakt dobrá metoda na učení

 3. Mé znalosti jazyků byly na bodu mrazu a jednoho dne přišel do kanceláře šéf a řekl, že když se nenaučim anglicky, tak mě prostě vyhodí. Co mi zbejvalo než se naučit že jo.. práce se dneska hledá těžko. Kamárdka učitelka mí doporučila Ling Fluent a já asi tak za měsíc předvedla šéfovi, že se učím a byl spokojenej. Koupil jsem si na oficiálních stránkách http://www.ling-fluent.cz

 4. Ahoj kurz Ling Fluent je hodně zábavnej a učil jsem se to se svým synem kterémů je 10 let. Oba nás to moc bavilo a myslím, že to bylo přínosný i pro něj. Až pojedem zase do ciziny, tak už nebudem za divňáky, že se nedomluvíme.

 5. Ježiš nečekal jsem že se naučim mluvit anglicky tak rychle. Fakt moc děkuji pánovi, kterej tuhle metodu vymyslel.

 6. Mě jazyky nikdy moc nebavily, ale po tom co jsem absolvovala kurz s Ling Fluent jsem se vážně nadchla. Angličtina je teď pro mě zábavná a učím se stále nové a nové spojení. V červnu se chystám do Anglie a věřím, že se bez problémů domluvím s rodilými mluvčími. Všem můžu tutu metodu jedině doporučit. Jediná chyba je v tom, že se to nedá dělat offline, ale musíte být online po celou dobu, ale dneska už má internet každý.

 7. Na mateřské dovolené jsem se chtěla naučit něco nového a napadl mé jazyk. Tak mi manžel koupil tenhle kurz, protože ho můžu kdykoliv stopnout a vrátit se k němu. Je velice vhodný pro začínající a všechny na které školní metody nefungují.

 8. Jsem moc vděčná svému synovi, který mi ukázal tenhle kurz. Dokonce my dali i slevu, takže jsem si ho mohla pořídit. Jeho výhoda je v tom, že se všechno bere od začátku a nepřeskakuje se. – Helen Anglicky si myslím, že umím dost good and I think its good. Nebojte se jazyku i když vám je přes 60 😉

  • Ahoj cena bude cca 1600, ale my s manželem jsme ho koupili ve slevě asi za 900, takže mrkni na stránky, jestli zrovna teď není nějaká slevička
   Ahoj přesná cena je 990 Kč, ale jak martina psala jenom ve slevě, takže si klidně počkej až to bude ve slevě, protože pak se to vyplatí mnohem víc.

 9. Zkušenosti s jinými kurzy nemám a ani nechci. Tenhle je pro mě dosti přínosným a po tom co jsem zažila mohu říct, že se Ling Fluent vyplatí. Je velice jednoduchý, ale zároveň komplexní.

 10. Anglicky za dva týdny? Rozhodně. Já anglicky už umím a to jen díky kurzíku, kterej nevyjde víc jak tisícovka. Rozhodně do toho všichni skočte dokud ho maj ve slevě 😉

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × 10 =