Ionic White – recenze – cena – diskuze – názory – lékárna – kde koupit

ionic-white

Ionic White – recenze – cena – diskuze – názory – lékárna – kde koupit
4.22 (84.44%) 18 votes

Zářivě bílý úsměv je sen každého z nás. Tato skutečnost již není jen věcí celebrit, teď můžete mít zuby jako perličky i vy! A co je ještě lepší, celá procedura je tak jednoduchá, že ji hravě zvládnete sami z pohodlí domova a to za pouhých 14 dní. Věřte nebo ne, na trh přichází revoluční novinka v bělení zubů – Ionic White.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě mluví za své a konečně se tento přípravek dostává i k českým spotřebitelům. Ionic White – recenze, diskuze, forum, složení, cena, výsledky a názory uživatelů a mnohé další v následujícím článku.

Ionic White – recenze – diskuze – forum – výsledky

Stačí si zapnout televizi a v každém filmu, reportáži či reklamě uvidíte šťastlivce s krásným bílým úsměvem. Nyní Vám odhalíme tajemství, na které čeká každý obyčejný člověk, toužící po bílých zubech. Již nemusíte pouze snít ani vyhazovat nekřesťanské peníze za drahé bělící procedury u zubního lékaře, estetických centrech a podobně. Za pár korun Vám udělá stejnou službu inovovaný přípravek Ionic White, jehož kladné recenze, diskuze, forum a názory spokojených spotřebitelů mluví za své.

Ionic White - cena - prodej

V následujícím článku Vám přiblížíme jak tento přípravek funguje, z čeho se skládá, v čem je tak vyjímečný, ale samozřejmě navštivte i diskuze, recenze a forum, kde se dozvíte cenné zkušeosti uživatelů, které pro Vás mohou být rozhodující.

Adam K.: Nikdy bych nevěřil, že Led světlo může mít takový účinek na moje zuby. Manželka si tento přípravek spolu s Led světlem koupila a musel jsem ho rozhodně vyzkoušet. Za 14 dní byly moje zuby k nepoznání a to jsem milovník kávy a vypiju za den i 3 turky, takže si dokážete předtstavit, jako barvu moje zuby měly. Gel nijak nepálí a samotná aplikace byla jednoduchá. Super přístroj, který má skvělé výsledky!

Sandra258: Za mě top výrobek. Abych měla bílé zuby, navštěvovala jsem pravidelně dentální hygieničku, která mi sice zuby vybělila, ale za nehorázné peníze a výsledky bylyIo samozřejmě jen dočasné. Výrobek je v poměru cena/výkon bezkonkurenční. Za jeho pořízení bych podstoupila bělení v ordinaci pouze jednou a takto mi vydrží několik měsíců a navíc funguje stejně!

MoničkaKA: Výrobek je jedním slovek úžasný! Tak bílé zuby jsem snad nikdy neměla a všichni v okolí mi říkají, jak jsem omládla!

Renáta R.: Navštívila jsem portál heureka a bylo rozhodnuto. Vybrala jsem si Ionic White na základě super recenzí. Stačilo 10 dní a výsledky byly viditelné. Funguje na 100% a můžu jen doporučit!

Oficiální stránky: www.ionic-white.cz

Ionic White – účinky – funguje – názory

Ionic White byl nedávno patentován ve Spojených Státech a nyní se dostává i na český trh. Tajemství úspěchu této technologie je v podstatě jen obyčejné LED světlo, které díky svým vlastnostem bělí zubní sklovinu a zanechává tak krásný zářivý úsměv. Jde o elektromagnetické vlnění s různou vlnovou délkou, které v kombinaci v bělícím gelem aktivuje ionty a tím prohlubuje bělení. Jedná se o světlo naprosto neškodné, tělu přirozené, které má navíc antibakteriální vlastnosti a funguje zcela bezpečně. Tato metoda tak představuje nejnovější technologii v péči o dutinu ústní.

Ionic White - účinky - funguje - názory

Odborníci se shodují, že dochází k průlomu bělení chrupu, které bylo doposud velice složité. Účinky modrého LED světla jsou tak bezkonkurenční a v oblasti bezpečnosti, ceny i jednoduchosti použití nemá konkurence. Z velkých studií vyplývá, že 89% spotřebtelů má navíc pocit, že Ionic White je naprosto bezpečná technologie a 84% by ji použilo v případě potřeby znovu.

Ionic White – cena – prodej

Jelikož je Ionic White ve své třídě zcela unikátní a má jedinečné patentované vlastnosti jeho prodej i cena je tomuto faktu také uzpůsobena. Prodej totiž probíhá jedině a pouze na oficiálních stránkách výhradního prodejce, který garantuje originalitu výrobku, rychlé dodání bez nutné platby předem a především bezkonkurenční cenu. Stačí navštívit www.ionic-white.cz, kde vyplníte jednoduchý formulář a o zbytek se postarají operátoři kteří Vám obratem zavolají zpět. V současné době je navíc produkt zvýhodněn a tak celá bělící sada stojí pouhých 960Kč, což je určitě méně než jedna návštěva v kosmetickém centru.

Výhody:

 • certifikovaný, zcela bezpečný produkt
 • osvědčený efekt, tisíce spokojených uživatelů
 • jednoduché použití
 • stačí jedna aplikace denně 2 minuty a za 21 minut budou výsledky viditelné
 • rychlý výsledný efekt již za 14 dní
 • odstraní i skvrny od kávy, čaje, vína
 • lékárna, prodejna, ordinace zubaře-již není potřeba navštěvovat
 • bezkonkurenční cena, výhodné sady

Nevýhody:

 • k dostání pouze na oficiálních stránkách výhradního prodejce

Ionic White – kde koupit – heureka – lékárna – prodejna

Ionic White - kde koupit - heureka - lékárna - prodejna

Již není potřeba váhat protože před Vámi leží možnost jak mít bílé zuby a krásný zářivý úsměv za pár korun a navíc z pohodlí domova. Není nutné navštěvovat zubní ordinaci a vyhazovat obrovské peníze za něco, co můžete mít za pár korun a se stejným efektem, kterého se dočkáte již za 14 dní! Také lékárna či prodejna jsou už minulostí. Ionic White objednáte přes internet a bez nutné platby předem Vám příjde až domů. Závěrem ještě shnutí, které Vás jistě utvrdí v koupi tohoto zázraku – Ionic White.

SHARE

25 COMMENTS

 1. Nikdy bych nevěřil, že Led světlo může mít takový účinek na moje zuby. Manželka si tento přípravek spolu s Led světlem koupila a musel jsem ho rozhodně vyzkoušet. Za 14 dní byly moje zuby k nepoznání a to jsem milovník kávy a vypiju za den i 3 turky, takže si dokážete předtstavit, jako barvu moje zuby měly. Gel nijak nepálí a samotná aplikace byla jednoduchá. Super přístroj, který má skvělé výsledky!

 2. Vyhodila jsem brutální peníze za bělící pasty, pudry, gely a dokonce jsem byla u své zubařky na jedno bělící sezení, které mě stálo přes 2 tisíce. Teď už nepoužívám nic jiného než Ionic white a jsem nadmíru spokojená a hlavně šetřím peníze!

 3. Za mě top výrobek. Abych měla bílé zuby, navštěvovala jsem pravidelně dentální hygieničku, která mi sice zuby vybělila, ale za nehorázné peníze a výsledky bylyIo samozřejmě jen dočasné. Ionic White je v poměru cena/výkon bezkonkurenční. Za jeho pořízení bych podstoupila bělení v ordinaci pouze jednou a takto mi vydrží několik měsíců a navíc funguje stejně!

   • Vůbec ne, četla jsem recenze i složení a všechno je naprosto bezpečné. Je to obyčejné LED světlo, které není pro člověka škodlivé a bělící gel je také nezávadný, navíc certifikovaný, takže já strach nemám. Používám ho už víc jak měsíc a zubařka horší kvalitu skloviny nepozoruje.

 4. Ionic White je jedním slovek úžasný! Tak bílé zuby jsem snad nikdy neměla a všichni v okolí mi říkají, jak jsem omládla!

 5. Navštívila jsem portál heureka a bylo rozhodnuto. Vybrala jsem si Ionic White na základě super recenzí. Stačilo 10 dní a výsledky byly viditelné. Funguje na 100% a můžu jen doporučit!

 6. I já mám s Ionic White jen tu nej zkušenost. Zuby mám bělejší a aplikae je jednoduchá. Každý večer u televize poctivě svítím 😀

 7. Nevěřil jse, až jsem vyzkoušel, tak jsem změnil názor. Už po prvním svícení jsem viděl rozdíl. Teď už gel a lampu používám asi 2 týdny a rozdíl je znatelný, všimlo si i okolí.

 8. Ionic White mi hodně zvedl sebevědomí, protože od té doby co ho používám, mi okolí pořád lichotí, jak mi to sluší a skládá mi samé komplimenty. Určitě super věc!

 9. Ionic white jsem dostala od kamarádky a ta s ním byla taky moc spokojená. Nejprve jsem ale sedla k internetu a mrkla na recenze, jestli mi to spíše sklovinu nenaruší. Dočetla jsem se, že s ním jsou ty nejlepší zkušenosti a mnoho spokojených lidí si ho nemlžou vynáchválit.

 10. Jsem vášnivá kuřačka co vykouří i krabičku denně a k tomu nějaké to kafe a se vším si tohle světýlko poradilo!

 11. Kdo nevěří ať vyzkouší! U mě taky super výsledky, dokonce už po týdnu. Navíc nikoho nezabije si dvě minuty denně svítit do pusy. Stojí to za to!

   • Myslím, že musíte vytrvat, každý ma jinak silnou a kvalitní sklovinu, takže se výsledky projeví různě. U známé to šlo poznat taky až za 3 týdny. Já bych ještě vydržel.

 12. Nikdy bych nevěřila a už vůbec nedala takové peníze za nějaké světýlko do pusy. Až do doby, co si ho pořídila sousedka a já se nestačila divit jak se jí zuby vybělily za pouhých 14 dní! Samozřejmě už mám Ionic white doma a jsem zvědavá, jak zafunguje u mě.

 13. Za necelou tisícovku super sranda, která mi vybělila zuby o 3 odstíny za necelý měsíc. Věřte nebo ne, opravdu to funguje!

 14. Kdybych sama nevyzkoušela a neměla tak úžasné výsledky, tak tomu nevěřím! Ale za 10 dní mám zuby o poznání bílejší!!!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here