Hondrocream – recenze – cena – diskuze – lékárna – kde koupit

hondrocream

Hondrocream – recenze – cena – diskuze – lékárna – kde koupit
4.22 (84.35%) 23 votes

Bolest zad a kloubů dokáže zkazit radost ze sportu každému. Každý jistě někdy zažil vytrvalou tupou bolest v zádech, bedrech či v kloubech po rychlém pohybu nebo po dlouhotrvajícím sportovním výkonu, která neustupovala a trvala několik dní.

Tyto bolesti jsou zejména v ramenních a kolenních kloubech doprovázené otokem, jehož nejvhodnější léčbou je několikadenní klid. Úleva od takovéto bolesti je přeci jen možná a to díky masážnímu krému, jehož recenzi si nyní můžete přečíst. Vyzkoušejte tento masážní přípravek a udělejte krok směrem k tomu, zbavit se nepříjemné bolesti zad, kloubů a svalů jednou pro vždy.

V této recenzi přípravku Hondrocream zjistíte důležité informace o složení toho preparátu, jeho správném použití stejně tak o jeho blahodárných účincích ve chvílích, kdy se vyskytnou bolesti zad či kloubů. Velmi důležitým zdrojem informací o tomto léčivém krému může být i pod článkem umístěná diskuze, ve které si můžete přečíst o zkušenostech zákazníků, kteří již tento přípravek vyzkoušeli. V recenzi také narazíte na odkaz na oficiální stránky výrobce, kde můžete zakoupit krém proti bolesti zad a kloubů za speciální výhodnou cenu. Po přečtení recenze tak budete mít dostatek informací, abyste si mohli udělat vlastní názor na to, zda tento přírodní krém sami vyzkoušíte.

Oficiální stránky: www.hondrocream.cz

Hondrocream – recenze – diskuze – forum – výsledky

Hondrocream - recenze - diskuze - forum - výsledkyJak se v této recenzi Hondrocreamu můžete všimnout, nástup účinků všech léčebných přípravků je velice individuální a tak zatímco se výsledky u jednoho dostaví za pár dní, u druhého může drobná změn k lepšímu trvat I několik týdnů. Proto je důležité přečíst si i diskuzi pod článkem s konkrétními zkušenostmi uživatelů, které potvrdí to, rychlost blahodárných účinků přípravku Hondrocream se u každého liší, avšak při pravidelném užívání se výsledky ve většině případů dostaví. Naše recenze se snaží poskytnou důležité informace o způsobí užívání, složení a blahodárných účincích krému, nicméně recenze uživatelů a jejich osobní zkušenosti s přípravkem zmíněné na diskuzním fórum mohou být také důležitým zdrojem informací.

Při čtení názorů o jednotlivých přípravcích na internetových fórech je však dobré mít na paměti, že nikdy neznáme přesné údaje o způsobí užívání ani o typu obtíží jednotlivých uživatelů, proto vždy přistupujme ke zkušenostem ostatních uživatelů přípravku obezřetně. Výsledky se mohou lišit dle typu a obtíží. Diskuzi můžete využít k položení vlastního dotazu či otázky, uživatelé přípravku Vám mohou na Váš dotaz ohledně léčivého masážního krému odpovědět.

Hondrocream – účinky – složení – zkušenosti – funguje

Hondrocream - účinky - složení - zkušenosti - fungujeHondrocream je zcela přírodní krém, který účinně pomáhá od bolesti kloubů a zad pomocí přírodních látek.  Díky jeho přírodnímu složení nezpůsobuje žádné vedlejší účinky a je tak vhodný ke každodennímu a dlouhodobému užívání. K dalším  příznivým účinkům Hondrocreamu patří pomoc od bolesti při degenerativním onemocnění kloubů a zad. Tak jako s každým přírodním přípravkem, účinky se dostavují pozvolna, což potvrzují I zkušenosti uživatelů, kteří se o své zkušenosti s krémem rozepsali v diskuzi pod článkem.

Přípravek funguje na bázi pronikání uklidňujících látek až k bolestivému místu, kde jeho přírodní složení regeneruje klouby a šlachy a působí proti lokální bolesti. Krém rovněž funguje proti otokům, zmírňuje zánět a celkově tak může zlepšit kloubní rozsah a napomoci k bezbolestnému pohybu. Při dlouhodobém a pravidelném užívání krému postupně dochází ke zpomalení degenerativních procesů v tkáni chrupavky. Podle našich zkušeností je vhodné krém nanášet na suchou pokožku a vetřít jej na citlivé místo až do úplného  vstřebání.  Přírodní složení přípravku umožňuje pravidelné několikadenní používání již při počátku mírné bolesti, stejně tak i při akutních obtížích zad či kloubů.

Oficiální stránky: www.hondrocream.cz

Hondrocream – cena – prodej

Hondrocream - cena - prodejHondrocream je v současnosti nabízen za výhodnou cenu s 50% slevou. Tato výhodná cena je časově omezena a je možné ji využít pouze při nákupu krému přes oficiální stránky výrobce. Prodej přípravku je v současné době možný pouze přes oficiální webové stránky prodejce, kde získáte všechny potřebné dodatečné informace ohledně způsobu užívání přípravku, jeho složení a nástupu blahodárných účinků.

Hondrocream a cena, za kterou je v současné době nabízen, není k dispozici u žádného jiného prodejce či na jiném eshopu. Prodej přípravku za speciální cenu s 50 % slevou bude na oficiálních stránkách výrobce  pokračovat do vyčerpání současných zásob a tak nelze říci, jak dlouho bude přípravek za tuto zvýhodněnou cenu  ještě k dispozici.

Hondrocream – kde koupit – heureka – lékárna – prodejna

Hondrocream - kde koupit - heureka - lékárna - prodejnaPři koupi jakéhokoliv přírodního přípravku je třeba pečlivě číst doporučený způsob užívání a dodržovat jej. Je doporučování používat Hondrocream 2-3x denně a to lehkým vetřením na citlivé místo. Hodinu po aplikaci by se nemělo natřené místo umývat. Při hledání zdrojů kde Hondrocream koupit může být jedním z častých způsobů nákup přes internetový portál Heureka, v lékárně či v jiné prodejně.

Jak jsme již uvedli, v současnosti je jedinou možností, kde masážní krém koupit, oficiální internetová stránka výrobce, kde je přípravek navíc momentálně dostupný za zvýhodněnou cenu s 50 % slevou.  Míst, kde koupit tento masážní krém bude v budoucnu přibývat, nicméně momentálně jej skutečně doporučujeme objednávat jen přes oficiální web výrobce. Na internetovém portálu Heureka či v lékárně lze zakoupit jiné přírodní produkty, které mohou léčbu bolesti zad, kloubů či svalového napětí doplnit, nicméně  vždy se poraďte s odborníkem, pokud plánujete kombinovat vice přírodních krémů proti bolesti.

SHARE

21 COMMENTS

 1. Mně trápila táhlá bolest zadní části krku, nejspíše z několikahodinové dennodenní práce u počítače. Masíruji 1x denně před spaním a všimla jsem si zmírnění bolesti. Také jsem se začala protahovat ihned po vmasírování krému. Doporučuji proto krém nejenom vmasírovat, ale citlivou oblast i protáhnout či silněji promasírovat, aby se míst dostatečně prokrvilo.

 2. Já používám Hondrocream už týden a moje bolavé místo nad bedry mě pomalu přestává při předklonu táhnout. Snažím se mazat dle doporučení 3x denně, k tomu přidat nějaký stretching a zdá se, že se bolest postupně vytrácí.

   • To netuším, každý je totiž jiný. Ale nemáte co ztratit. Mažte si místo jako já 3x za den a tak za pár dní můžete očekávat drobné zlepšení. Takhle to bylo u mě.

 3. Trpím chronickou bolestí levé kyčle, které mě trápí už pár let. Není to nic vážného, ale při déle trvající chůzi, cca pár kilometrů, se postupně dostaví lehce bodavá bolest do levé kyčle. Užívám krém Hondrocrea už asi 3 týdny několikrát do týdne a bolest se postupně vytrácí. Za mě velice doporučuji ostatním s podobnými problémy.

 4. Z fotbalu mám vždy bolavá kolena, která mi natékají a tento otok trvá asi dva dny. Od té doby, co užívám Hondrokrém mi přestaly kolena natékat a i bolest po tréninku se snížila. Budu mazat dále a uvidím, jestli dojde k ještě výraznějšímu zlepšení.

  • Zdravím Vám, také mám problém s levým kolenem ze sportu. Zejména při chladném počasí a v dešti pociťuji bolest uvnitř kolene, jakoby takové tření. Mohl by mi krém pomoci?

   • Také zdravím Jirko, ano vím jako bolest máte na mysli. Chladnější počasí a k tomu ještě déšť je na bolavé klouby to nejhorší. Doporučuji se před sportovním výkonem co nejlépe rozcvičit a protáhnout. Hondrokrém bych Vám za sebe doporučil, ale nečekejte, že dojde ke zlepšení okamžitě. U mě došlo ke zlepšení až za 3-4 týdny. Kolena jsou citlivá a chrupavka uvnitř potřebuje čas na to, aby se její podráždění uklidnilo.

 5. Tento přírodní masážní krém mi pomohl od mé chronické bolesti zápěstí, kterou jsem pociťovala zejména, když jsem tahala těžší věci. Masírovala jsem si choulostivé místo 2x denně ráno a večer a asi po 10 dnech bolest postupně slábla až před týden zmizela úplně. Snad to vydrží. Doporučuji všem alespoň zkusit.

 6. Krém mi doporučil kamarád cyklista. Už nějakou dobu mě trápila bolest kyčle při delší jízdě na kole. Mažu bolestivé místo asi 2 týdny několikrát za týden a mám pocit, že bolest ustupuje. Hondrocram příjemně voní a dost rychle se vstřebává, takže si nezašpiníte postel nebo oblečení. Budu pokračovat v užívání i nadále.

  • Kolik krému používáte? Mám na mysli hodně nebo jen na špičku prstu? U mě trvá dost dlouho, než se mi krém vstřebá.

   • Jen asi dva centimetry dlouhý váleček krému. Mě se krém vstřebá asi za minutu. Někdy si přidám ještě trošku krému, abych mohl tkáň u kyčle dostatečně promasírovat. Jestli máte pocit, že se Vám krém dlouhou vstřebává, naneste krému méně, vmasírujte a poté podle potřeby přidejte.

 7. Bolela mě často záda, hlavně po práci na zahradě, při předklonech a přenášení těžších věcí. Vždy někoho poprosím, aby mi záda 1 krát za den namasíroval krémem Hondro a dost se to zlepšilo. I po hodinové práci na zahradě se cítím dobře, bolest která se obvykle dostavila po 15 minutách práce je pryč. Jsem rád, že se bolest zmírnila, jelikož už nemusím odpočívat každých 10 minut. Stihnu tak mnohem více práce.

 8. Je tady nějaký běžec, kterého trápil zánět holení? Začala jsem aktivněji běhat, bohužel mě začali pobolívat holeně. Dočetla jsem se, že jde o zánět holení. Tak přemýšlím, že bych zkusila tento krém, jestli by mi od této nepříjemné bolesti pomohl.

  • Ahoj, zánět holení je nepříjemná bolest postihující zejména začínající běžce, kteří ještě nemají dostatečně odolné svaly na nohou. Doporučil bych Vám přestat na čas běhat, nebo alespoň snížit vzdálenost. CO se týče krému, mně pomohl, ale od jiného problému. Trápila mě bedna z posilovny, to se mi výrazně zlepšilo. Jde ale o jiný problém, těžko říci, za by krém pomohl i Vám. Nicméně, šance je veliká, jelikož bolest holení při běhání je problém měkkých tkání, kterým může vhodný přírodní krém a lehká výrazně pomoci.

   • Ahoj, mnohokrát děkuji za tvoji odpověď. Už jsem zkrátila běžeckou vzdálenost na polovinu, holeně si po doběhnutí nahrávám teplou vodou, nicméně bolest mě trápí zejména během běhu. Zkusím nasadit Hondrokrém a poté sem napíšu, zad mi pomohl či ne.

 9. Mým problémem je bolavé pravé rameno, na kterém většinou spím celou noc. Ráno po probuzení pociťuji ostrou bolest u chrupavky, asi jak na něm ležím celou noc. Snažím se používat krém ráno i večer před spaním a zdá bolest po 10 dnech zcela zmizela. Zatím jsem spotřeboval asi 1/3 krému, nanáším silnější vrstvu a snažím se rameno pořádně promasírovat. S takovou jedno balení krému vydrží +- měsíc.

  • Dobrý den, taky mě trápí rameno. Podle rentgenu je vše ok, ale dost mi něm lupe a jakoby přeskakuje. Co jste měl za problém vy? Také uvažuji o koupi krému..Díky

   • Jak jsem psal, cítil jsem bodavou bolest přímo jakoby v kloubu v rameni. To věčné spaní na rameni tomu asi také nepřidalo. Zkuste si jej krouživými pohyby protahovat několikrát denně, aby se prokrvily měkké tkáně u ramene. A zkuste Hondrokrém. Je to přírodní věc, mě krém pomohl výrazně.

 10. Můj problém je bolest pod lopatkou při úklidu, např. vysávání nebo mytí vany. Zejména při delším předklonu se dostaví bolest, která odezní až půl hodiny po tom, co jsem v klidu. Místo si snažím sama masírovat krémem každý večer před spaním. Bolest se znatelně zmírnila. Sice ji ještě vnímám, ale už mě tak výrazně neomezuje při práci. Za mě tedy dobrá zkušenosti s krémem Hondrocream.

 11. Pracuji v kanceláří, takže 8-9 hodin denně sezení u obrazovky, často shrbený. Začal jsem mít problémy se zády, bolest vznikala pod pravou lopatkou a pokračovala až do ruky a dlaně. Fyzioterapeut mi ukázal pár cviků a doporučil mi během práci u PC občas vstát a narovnat se, ale na to se těžko během dne myslí. Na doporučení kamaráda jsem zkusil Hondrocream a začal jsem si jím masírovat bolestivé místo pod lopatkou. Bolest se snížila a celá pravá strana zad je mnohem pružnější. Doporučuji všem, pokud Vás trápí dlouhodobější bolest zad či kloubů.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here