Fungalor – recenze – cena – diskuze – lékárna – kde koupit

fungalor

Fungalor – recenze – cena – diskuze – lékárna – kde koupit
4.47 (89.33%) 15 votes

S mykotickou infekcí nohou se již setkal nejeden z nás. Stačí málo a člověk se potýká s nepříjemným svěděním, pálením, ale i šupinatěním pokožky a dokonce s bolestivou, rychle se šířící infekcí. Nemusíte být vrcholový sportovec, který má rizikových faktorů jistě více, ale stačí si zapomenout boty do sprchy při návštěvě akvaparku či sauny a problém je na světě.

V následujícím článku se dozvíte, jak Fungalor krém funguje, kdy a jak ho použít, jaká je jeho cena a dostupnost, ale především, jak jsou s ním zákazníci spokojeni. Doplňující informace se můžete také dočíst v diskuzi uživatelů.

Fungalor – recenze – diskuze – forum – výsledky

Že Fungalor funguje se již přesvědčilo spoustu spokojených klientů, kteří vyzkoušeli nemálo přípravků slibujících zázraky. Ať už to byly přípravky s předpisem či bez něj, žádný neměl tak rychlý a hlavně účinný efekt, jako právě Fungalor. Ostatně, přesvěčte se sami a neváhejte navštívit také naše diskuzní fórum.

Radek M.: Jako profesionální sjezdový lyžař se neustále potýkám se zapařenýma nohama a bohužel i s následnou plísní v okolí chodidel. Vyzkoušel jsem spousty přípravků, avšak bez efektu. Jednou mi ale kamarádka poradila Fungalor a tak jsem dal na její recenze. A skutečně! Fungalor zafungoval skvěle již během pár dní a nyní ho používám jen preventivně. Jeho výsledky byly opravdu překvapující.

Jana K.: Mykózu choditel jsem nejspíš chytila v akvaparku, který pravidelně navštěvuji a v onen osudný den jsem si zapomněla boty do sprchy. Dlouho mi trvalo, než jsem narazila na antimykotický přípravek, který má opravdu výsledky. Prohledala jsem spoustu diskuzí, porovnala mraky recenzí či diskuzních fór a nakonec jsem narazila na Fungalor, díky kterému mám opět krásné a zdravé chodidla.

Věra P.: Trpívala jsem rozpraskanými patami a šupinkovatěním chodidel od nepaměti a tak nějak jsem to neřešila. Přece jenom jsem již v pokročilém věku a neměla jsem zapotřebí nohy někde ukazovat. Avšak loni na Vánoce jsem od vnučky dostala tubu Fungaloru a nestačila jsem se divit. Nejenže jsou mé nohy hebké, ale také voňavé a plné elánu. Nyní se nestydím ani v otevřených sandálech a to jsem si myslela, že mě na takové modní výstřelky již neužije. Opravdu doporučuji a mohu předat jen kladné recenze.

Fungalor – účinky – zkušenosti – funguje

Fungalor-forum-opiniões-comentáriosFungalor je opravdu revoluční antimykotický krém, který opravdu funguje. Díky svému patentovanému složení cíleně potlačuje mykotickou infekci chodidel, zbavuje pokožku nežádoucího svědění a šupinatění, pohlcuje zápach a v neposlední řadě má blahodárné účinky díky vitamínové složce, která chodidla krásně hydratuje, chladí a zanechává tak Vaše nohy hebké a voňavé. Fungalor se tak stal uživateli velice oblíbený a zkušenosti s ním, jsou jen pozitivní. Přesvěčte se sami, že Fungalor opravdu funguje a obohaťte svými zkušenostmi i další.

 • Clotrimazol – složka, která působí antimykoticky, tzn. proti plísním. Zbavuje pokožku nežádoucího svědění a zabraňuje dalšímu šíření infekce.
 • Mel extrakt – podílí se na redukci bakterií, které jsou příčinou nepříjemného zápachu i u zdravých lidí. Dále zjemňuje kůži, regeneruje rozpraskané paty a je obohacen o příjemnou dlouhotrvající květinovou vůni.
 • Vitamíny – zjemňují pokožku, eliminují šupinky.
 • Limonen – potlačuje svědění svým chladivým efektem a zanechává svěží vůni.

Aplikace Fungalor krému je velice snadná a zvládne ji každý. Balení obsahuje tubu s rychlevstřebatelným krémem hebké konzistence, která se bleskurychle vsákne a zanechá tak postižená místa vláčná. Součástí každého balení je příbalový letáček, který obsahuje četnost nanášení dle Vašeho rozsahu postižení. Tuba s krémem je dodávána v množství, které je dostačující a zároveň Vám nezabere spoustu místa při cestování, takže jej můžete mít neustále po ruce.

Fungalor – krem – cena – prodej

Na trhu je spousta přípravků, které garantují zneškodnění plísňové infekce, ať už to jsou pudry, oleje, roztoky či spreje. Fungalor má tu výhodu, že je ve formě krému a tak je snáze aplikovatelný na všechna postižená místa. Jeho unikátní vícespektré složení působí nejenom léčebně, ale i preventivně a tak je s výhodou využíván ve všech fázích onemocnění.

Dokonce nemá žádné vedlejší účinky ani kontraindikace. Díky těmto vlastnostem se stal velice oblíbeným u všech věkových skupin pacientů a jeho prodej neustále roste. Fungalor krém je k dostání výhradně na oficiálních stránkách prodejce, který zaručuje nejen bleskové dodání, ale také bezkonkurekční cenu a prodej bez nutnosti lékařského předpisu. Aktuálně je jeho cena dokonce o 50% snížena! Postačí vyplnit jednoduchý formulář a za pár dní se můžete těšit z hebkých a voňavých chodidel.

Oficiální stránky: www.fungalor.cz

Fungalor – kde koupit – heureka – lékárna – prodejna

Napadá Vás, kde Fungalor krém koupit? Pořízení přípravku Fungalor je velice jednoduché. Není potřeba lékařského předpisu, tudíž ho v lékárně nehledejte, stejně tak jako na heurece či kamenné prodejně. Navíc, návštěva lékárny či kamenné prodejny je pro mnoho seniorů z mnoha důvodů nedostupná.

Jeho nákup je mnohem jednodušší a vše lze provést z tepla domova a to pomocí pár kliknutí na internetu. Oficiální stránky prodejce jsou Vám k dispozici 24 hodin denně. Avšak pospěšte si, jeho poptávka je tak vysoká, že množství produktu je omezené!

SHARE

13 COMMENTS

 1. To, že Fungalor opravdu funguje jsem se přesvědčila na vlastní kůži. Bohužel jsem měla špatnou zkušenost při neodborně provedené pedikůře a nejspíš se mi cestou špatně očištěných nástrojů, dostala do nohou plíseň. Ten pocit svědění a pálení bych nepřála nikomu. Naneštěstí mi sousedka poradila krém Fungalor a během pár dní jsem měla po starostech. Mohu opravdu jen doporučit, nohy mne přestaly svědět ji po první aplikaci a viditelné zlepšení se dostavilo během pár dní.“

 2. Bylo léto, hrozné parno a samozřejmě všichni kamarádi chodili na koupák. Já ale nemohla. Při myšlence, že by si někdo všiml mých zarudlých chodidel plných šupin mne polévalo horko. Hrozně jsem se styděla. Už mi ale přišlo hloupé chodit v 30ti stupních v teniskách a tak jsem se rozhodla, že s tím konečně něco udělám. Sedla jsem tedy k počítači a začla hledat. Po několika shlédnutých diskuzích a přečtených recenzích jsem měla jasno. Vyzkouším Fungalor. Zkušenosti uživatelů pouze pozitivní a navíc byla objednávka hrozně jednoduchá. Když mi Fungalor došel, překvapila mne nejenom jednoduchá aplikace krému, ale také jeho svěží vůně, kterou jsem cítila po celý den. Již o víkendu jsem mohla s kamarádkou na koupák a vzít si své oblíbené žabky

   • Dobrý den i Vám, Fungalor zafungoval téměř ihned, zčervenání postupně bledlo, pálení přestalo ihned a do pár dní nebylo téměř nic poznat. Koupila jsem ho na oficiálních stránkách prodejce a dokonce měli 50% slevu z ceny původní, takže se to opravdu vyplatilo, navíc včetně poštovného.“

 3. Jako profesionální sjezdový lyžař se neustále potýkám se zapařenýma nohama a bohužel i s následnou plísní v okolí chodidel. Vyzkoušel jsem spousty přípravků, avšak bez efektu. Jednou mi ale kamarádka poradila Fungalor a tak jsem dal na její recenze. A skutečně! Fungalor zafungoval skvěle již během pár dní a nyní ho používám jen preventivně. Jeho výsledky byly opravdu překvapující

 4. I když to může znít jako klišé, Fungaloru jsem vděčný za svou manželku. Potkali jsme se v létě v Chorvatsku na pláži, kde jsem byl na dovolené s kamarády. Koupal jsem se v moři, když najednou jsem stoupnul na mořského ježka a popíchal si celé chodidlo. Když jsem se dobelhal ke břehu, přiběhla moje budoucí manželka, která je mimochodem zdravotní sestrou a nabídla se, že mi nohu ošetří. V tu chvíli jsem byl neskutečně vděčný, že jsem před pár dny dal na radu svého kolegy z práce a vyléčil si plísňovou infekci nohou Fungalorem. Kdybych nohy nechal bez léčby, moje budoucí manželka by mi určitě číslo nedala.“

 5. Mykózu choditel jsem nejspíš chytila v akvaparku, který pravidelně navštěvuji a v onen osudný den jsem si zapomněla boty do sprchy. Dlouho mi trvalo, než jsem narazila na antimykotický přípravek, který má opravdu výsledky. Prohledala jsem spoustu diskuzí, porovnala mraky recenzí či diskuzních fór a nakonec jsem narazila na Fungalor, díky kterému mám opět krásné a zdravé chodidla.

 6. Trpívala jsem rozpraskanými patami a šupinkovatěním chodidel od nepaměti a tak nějak jsem to neřešila. Přece jenom jsem již v pokročilém věku a neměla jsem zapotřebí nohy někde ukazovat. Avšak loni na Vánoce jsem od vnučky dostala tubu Fungaloru a nestačila jsem se divit. Nejenže jsou mé nohy hebké, ale také voňavé a plné elánu. Nyní se nestydím ani v otevřených sandálech a to jsem si myslela, že mě na takové modní výstřelky již neužije. Opravdu doporučuji a mohu předat jen kladné recenze.“

 7. Já už vyzkoušela na rozpraskané paty kde co, ale nic nezabírá, vždy jen krátkodobý efekt. Neveřím, že tento krém funguje, určitě to je zase nějaká reklama co vytahuje z lidí nemalé peníze.

 8. Troufám si tvrdit, že moje zkušenosti s preparáty na rozpraskané paty a šupiny na chodidlech jsou jistě větší než Vaše. Díky mému požehnanému věku jsem toho vyzkoušela opravdu hodně a jediné čeho lituji je, že jsem na Fungalor nanarazila dříve. Opravdu vyzkoušejte, stojí to za tu investici a navíc, poměr cena/výkon je úžasná.

 9. Nejsem ten typ, který uvěří všemu, ale jednou jsem u kamarádky viděla balení Fungaloru v koupelně a daly jsme se do řeči. V tu chvíli jsem zjistila, že nejsem jediná žena na světě, které zapáchají nohy. Fungalor mi půjčila na zkoušku a za pár dní byl problém pryč. Teď už mám svůj vlastní a na zápach nohou si ani nevzpomenu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here